Antiparazitikai  Yra 8 produktai.

 • 26,32 €
  Kramtomosios tabletės. Šunims gydyti nuo užsikrėtimo blusomis 5 sav. ir erkėmis 4 sav.. Margos, nuo raudonos iki raudonai rudos spalvos, apvalios formos (tabletės 2-3,5 kg svorio šunims) ar stačiakampės (tabletės > 3,5-7,5 kg svorio šunims, > 7,5-15 kg svorio šunims, > 15-30 kg svorio šunims ir > 30-60 kg svorio šunims).
  Turime
 • 14,73 €
  Užlašinamasis tirpalas šunims.Blusomis(Ctenocephalides spp.) ir erkėmis(Dermacentor reticulatus) užsikrėtusiems šunims gydyti.
  Turime
 • 21,74 €
  Užlašinamasis tirpalas šunims nuo blusų ir (arba) kraujasiurbių erkių, taip pat kai reikia atbaidyti (neleisti maitintis) smėlinėms musėms ir (arba) uodams. Veikliosios medžiagos: fipronilas, permetrinas.
  Turime
 • 5,75 €
  Šunų, jūrų kiaulyčių, žiurkėnų, triušių, egzotinių paukščių, arklių, avių ir naminių paukščių ektoparazitams (blusoms, utėlėms, erkėms) bei vabzdžiams (skruzdėlėms, musėms, vorams) naikinti. Galima naudoti guoliams ir lizdams dezinsekuoti. Paskirties gyvūnų rūšys: Šunys, jūrų kiaulytės, žiurkėnai, triušiai, egzotiniai paukščiai, arkliai, avys, naminiai...
  Turime
 • 20,40 €
  Užlašinamasis tirpalas šunims. Skirtas naudoti užsikrėtus blusomis ir erkėmis arba tik blusomis.
  Turime
 • 0,95 €
  Patogus plastikinis erkių traukiklis.
  Turime
 • Naujas
  67,50 €
  NEOSTOSAN skirtas šunims, užsikrėtusiems blusomis, kraujasiurbėmis erkėmis ir utėlėmis, gydyti ir profilaktiškai bei, sergantiems demodekoze, sarkoptoze ir otodektoze, gydyti. Galvijų, avių kiaulių ir triušių aplinkai purkšti, norint aplinkoje naikinti muses ir kitus vabzdžius, blusas ir jų lervas, utėles, plaukagraužius ir niežų erkes. Koncentruotas...
  Turime
 • Naujas
  23,60 €
  Kramtomosios tabletės. Šunims gydyti nuo užsikrėtimo blusomis 5 sav. ir erkėmis 4 sav.. Margos, nuo raudonos iki raudonai rudos spalvos, apvalios formos (tabletės 2–4 kg svorio šunims) ar stačiakampės (tabletės > 4–10 kg svorio šunims, > 10–25 kg svorio šunims ir > 25–50 kg svorio šunims).
  Turime