Vitaminai   Yra 12 produktai.

 • 19,98 €
  Maisto papildai skirtas kailio priežiūrai, letenų pažeidimai, šėrimasis, pleiskanojimas, egzemos. Tai yra Cinko, omega 3, omega 6, biotino, vit.A, vit.B komplekso maisto papildas šunims ir katėms. Pakuotėje : 60 tablečių.
  Turime
 • 10,89 €
  Maisto papildas šunims. Specialios formulės organinio kalcio ir fosforo, vitaminų A,D3 ir E maisto papildas gyvūnams. Ypač svarbus preparatas jauniems šunims nuo pirmųjų augimo mėnesių augant dantims taip pat pagrindiniame vystymosi etape. Pakuotėje : yra 100 tablečių.
  Turime
 • 21,20 €
  Maisto papildas šunims ir katėms, skirtas akių veiklai ir sveikatai palaikyti. Tinka naudoti kai gydoma tinklainės problemos.
  Turime
 • 11,58 €
  Tai dietinis ėdalo papildas skirtas tiek šunims ir katėms. Su koncentruotu energijos šaltiniu.
  Turime
 • 7,90 €
  Maisto papildas katėms ir šunims. Užtikrina rachito, astenijos ir osteomaliacijos prevenciją. Preapartas naudingas mažų šuniukų vystymuisi, stiprina kremzles ir gerinasausgyslių lankstumą. Maisto papildas gali būti naudojamas veislinėms patelėms. Dėžutėje yra 60 tablečių.
  Turime
 • 14,45 €
  VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims (tabletės) Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais. Pakuotėje : 60...
  Turime
 • 13,33 €
  Puikaus skonio, daug energijos suteikianti pasta su nepakeičiamomis amino rūgštimis, vitaminais, mineralais ir prebiotikais skirta šunims ir katėms.
  Turime
 • 15,79 €
  Pašaro papildas mažiems šunims skirtas palaikyti pagrindines jų organizmo funkcijas : sveikus dantis, regėjimą, nervų sistemą, odą, kepenis, bei stiprų imunitetą.
  Turime
 • Naujas
  63,00 €
  Papildo laktuojančios kalytės racioną reikalingomis medžiagomis (vitaminais, mineralinėmis medžiagomis, žolelėmis, baltymais). Padeda užtikrinti gerą kalytės savijautą ir sveikus jos palikuonis. Pakuotėje: 120tab.
  Turime
 • Išpardavimas!
  15,08 €
  VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims. Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais.
  Turime
 • Naujas
  10,00 €
  Calcidelice yra labai gardus fosforo ir kalcio papildas. Jame kalcio ir fosforo kiekis yra pateikiamas šunims idealiu santykiu 2:1. Vitaminas D3 skatina abiejų mineralų absorbciją ir medžiagų apykaitą. Šis papildas rekomenduojamas augantiems šunims ar žindančioms kalėms.
  Turime
 • Naujas
  18,20 €
  Bet kokio amžiaus ir dydžio šunims ir katėms – odai ir kailiui. Tinka katėms ir šunims linkusiems į odos sausėjimą, dehidrataciją, pleiskanojimą, alergijas bei kitos odos problemas. Derma PRO 3.6.9 – specialiai subalansuoti vitaminai ir aminorūgštys, kurios gali padėti pagerinti odos elastingumą, tekstūrą ir išlaikyti žvilgantį kailį. Pakuotėje yra 50...
  Turime