Vitaminai   Yra 11 produktai.

 • 16,98 € Buvo: 19,98 € Iki 15% off
  Maisto papildai skirtas kailio priežiūrai, letenų pažeidimai, šėrimasis, pleiskanojimas, egzemos. Tai yra Cinko, omega 3, omega 6, biotino, vit.A, vit.B komplekso maisto papildas šunims ir katėms. Pakuotėje : 60 tablečių.
  Sumažinta kaina!
  Turime
 • 9,26 € Buvo: 10,89 € Iki 15% off
  Maisto papildas šunims. Specialios formulės organinio kalcio ir fosforo, vitaminų A,D3 ir E maisto papildas gyvūnams. Ypač svarbus preparatas jauniems šunims nuo pirmųjų augimo mėnesių augant dantims taip pat pagrindiniame vystymosi etape. Pakuotėje : yra 100 tablečių.
  Sumažinta kaina!
  Turime
 • 21,20 €
  Maisto papildas šunims ir katėms, skirtas akių veiklai ir sveikatai palaikyti. Tinka naudoti kai gydoma tinklainės problemos.
  Turime
 • 11,58 €
  Tai dietinis ėdalo papildas skirtas tiek šunims ir katėms. Su koncentruotu energijos šaltiniu.
  Turime
 • 7,03 € Buvo: 7,90 € Iki 11% off
  Maisto papildas katėms ir šunims. Užtikrina rachito, astenijos ir osteomaliacijos prevenciją. Preapartas naudingas mažų šuniukų vystymuisi, stiprina kremzles ir gerinasausgyslių lankstumą. Maisto papildas gali būti naudojamas veislinėms patelėms. Dėžutėje yra 60 tablečių.
  Sumažinta kaina!
  Turime
 • 14,45 €
  VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims (tabletės) Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais. Pakuotėje : 60...
  Turime
 • 8,90 € Buvo: 10,00 € Iki 11% off
  Calcidelice yra labai gardus fosforo ir kalcio papildas. Jame kalcio ir fosforo kiekis yra pateikiamas šunims idealiu santykiu 2:1. Vitaminas D3 skatina abiejų mineralų absorbciją ir medžiagų apykaitą. Šis papildas rekomenduojamas augantiems šunims ar žindančioms kalėms.
  Sumažinta kaina!
  Turime
 • Naujas
  13,33 €
  Puikaus skonio, daug energijos suteikianti pasta su nepakeičiamomis amino rūgštimis, vitaminais, mineralais ir prebiotikais skirta šunims ir katėms.
  Turime
 • Naujas
  15,79 €
  Pašaro papildas mažiems šunims skirtas palaikyti pagrindines jų organizmo funkcijas : sveikus dantis, regėjimą, nervų sistemą, odą, kepenis, bei stiprų imunitetą.
  Turime
 • Naujas
  63,00 €
  Papildo laktuojančios kalytės racioną reikalingomis medžiagomis (vitaminais, mineralinėmis medžiagomis, žolelėmis, baltymais). Padeda užtikrinti gerą kalytės savijautą ir sveikus jos palikuonis. Pakuotėje: 120tab.
  Turime
 • Išpardavimas!
  15,08 €
  VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims. Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais.
  Turime