Vitaminai ir papildai  Yra 19 produktai.

 • 15,00 €
  Papildai šunims ir katėms tabletėmis, odos funkcijai palaikyti bei kailio kokybei gerinti. Gerai veikia kai gyvūnas gausiai šeriasi. Kailio kokybiai palaikyti, egzemų, nuplikimų, odos infekcijų, medžiagų apykaitos sutrikimo metu. Pakuotėje : 60 tablečių .
  Turime
 • 19,98 €
  Maisto papildai skirtas kailio priežiūrai, letenų pažeidimai, šėrimasis, pleiskanojimas, egzemos. Tai yra Cinko, omega 3, omega 6, biotino, vit.A, vit.B komplekso maisto papildas šunims ir katėms. Pakuotėje : 60 tablečių.
  Turime
 • 9,80 € Buvo: 10,89 € Iki 10% off
  Maisto papildas šunims. Specialios formulės organinio kalcio ir fosforo, vitaminų A,D3 ir E maisto papildas gyvūnams. Ypač svarbus preparatas jauniems šunims nuo pirmųjų augimo mėnesių augant dantims taip pat pagrindiniame vystymosi etape. Pakuotėje : yra 100 tablečių.
  Sumažinta kaina!
  Turime
 • 21,20 €
  Maisto papildas šunims ir katėms, skirtas akių veiklai ir sveikatai palaikyti. Tinka naudoti kai gydoma tinklainės problemos.
  Turime
 • 11,58 €
  Tai dietinis ėdalo papildas skirtas tiek šunims ir katėms. Su koncentruotu energijos šaltiniu.
  Turime
 • 7,53 €
  Maisto papildas katėms ir šunims. Užtikrina rachito, astenijos ir osteomaliacijos prevenciją. Preapartas naudingas mažų šuniukų vystymuisi, stiprina kremzles ir gerinasausgyslių lankstumą. Maisto papildas gali būti naudojamas veislinėms patelėms. Dėžutėje yra 60 tablečių.
  Turime
 • 14,37 €
  Pašaro papildas šunų bei kačių odos ir kailio būklei gerinti. Papildas, stimuliuojnatis odos funkcijas sergant odos ligomis, reguliuojantis keratinizaciją ir apsaugantis nuo plaukų išretėjimo. Aprūpina organizmą vitaminais ir cinku. Pakuotė : 250 ml
  Turime
 • 14,45 €
  VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims (tabletės) Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais. Pakuotėje : 60...
  Turime
 • Naujas
  5,99 €
  Pašarų papildas skirtas šunims ir katėms.  Chlorofilas naikina blogą burnos kvapą. Padeda maskuoti kūno kvapus, kuriuos skleidžia patelės rujos metu.
  Turime
 • Naujas
  85,00 €
  Papildas šunimsGlyco-flex® III – trečioji pakopa, visapusiška pagalba sąnariams. Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus) , vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas. Rekomenduojama senesniems ar dirbantiems šunims bei po ortopedinių operacijų . Pakuotėje : 120 tablečių
  Turime
 • Naujas
  72,27 €
  Tai pašaro papildas skirtas tinkamam šunų sąnarių vystymuisi. Palengvina esant sunkiems osteoartikuliariniams degeneracinimas procesams (osteoartritas),  artritas, sąnarių problemoms (klubo ir alkūnės sąnario displazijai), po imobilizacijos ar sąnarių operacijos, esant girnelės chondromaliacijai taip pat  naudojamas raiščių ir sausgyslių stiprinimui....
  Turime
 • 10,00 €
  Calcidelice yra labai gardus fosforo ir kalcio papildas. Jame kalcio ir fosforo kiekis yra pateikiamas šunims idealiu santykiu 2:1. Vitaminas D3 skatina abiejų mineralų absorbciją ir medžiagų apykaitą. Šis papildas rekomenduojamas augantiems šunims ar žindančioms kalėms.
  Turime
 • Naujas
  13,33 €
  Puikaus skonio, daug energijos suteikianti pasta su nepakeičiamomis amino rūgštimis, vitaminais, mineralais ir prebiotikais skirta šunims ir katėms.
  Turime
 • Naujas
  19,24 €
  Pašaro papildas skirtas palaikyti augintinių sausgyslių ir raiščių stiprumą, lankstumą bei galinčias padėti pagerinti sąnario būklę.
  Turime
 • Naujas
  15,79 €
  Pašaro papildas mažiems šunims skirtas palaikyti pagrindines jų organizmo funkcijas : sveikus dantis, regėjimą, nervų sistemą, odą, kepenis, bei stiprų imunitetą.
  Turime