Vitaminai   Yra 10 produktai.

 • 19,98 €
  Maisto papildai skirtas kailio priežiūrai, letenų pažeidimai, šėrimasis, pleiskanojimas, egzemos. Tai yra Cinko, omega 3, omega 6, biotino, vit.A, vit.B komplekso maisto papildas šunims ir katėms. Pakuotėje : 60 tablečių.
  Turime
 • 21,20 €
  Maisto papildas šunims ir katėms, skirtas akių veiklai ir sveikatai palaikyti. Tinka naudoti kai gydoma tinklainės problemos.
  Turime
 • 11,58 €
  Tai dietinis ėdalo papildas skirtas tiek šunims ir katėms. Su koncentruotu energijos šaltiniu.
  Turime
 • 7,90 €
  Maisto papildas katėms ir šunims. Užtikrina rachito, astenijos ir osteomaliacijos prevenciją. Preapartas naudingas mažų šuniukų vystymuisi, stiprina kremzles ir gerinasausgyslių lankstumą. Maisto papildas gali būti naudojamas veislinėms patelėms. Dėžutėje yra 60 tablečių.
  Turime
 • 14,45 €
  Multivital Cat pasta, Dolfos yra vitaminų, mineralų, amino rūgščių pasta katėms(įskitant tauriną). Skirta visų veislių ir amžiaus katėms. Pastos sudėtis garantuoja teisingą kūno vystymąsi ir funcionavimą, pagerina kačių išvaizdą, katės greitai įgauna puikią formą, jėgų ir gyvenimo džiaugsmo. Pakuotės: 100 g
  Turime
 • 14,45 €
  VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims (tabletės) Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais. Pakuotėje : 60...
  Turime
 • 8,90 €
  Derma Hairball – papildas katėms nuo sąvėlų. Skirtas sveikai odos ir kailio būklei palaikyti, sveikam gastrointestinaliniam traktui palaikyti, palengvina sąvėlų pasišalinimą.
  Turime
 • 13,33 €
  Puikaus skonio, daug energijos suteikianti pasta su nepakeičiamomis amino rūgštimis, vitaminais, mineralais ir prebiotikais skirta šunims ir katėms.
  Turime
 • Išpardavimas!
  15,08 €
  VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims. Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais.
  Turime
 • Naujas
  18,20 €
  Bet kokio amžiaus ir dydžio šunims ir katėms – odai ir kailiui. Tinka katėms ir šunims linkusiems į odos sausėjimą, dehidrataciją, pleiskanojimą, alergijas bei kitos odos problemas. Derma PRO 3.6.9 – specialiai subalansuoti vitaminai ir aminorūgštys, kurios gali padėti pagerinti odos elastingumą, tekstūrą ir išlaikyti žvilgantį kailį. Pakuotėje yra 50...
  Turime