Vitaminai ir papildai  Yra 14 produktai.

 • 15,00 €
  Papildai šunims ir katėms tabletėmis, odos funkcijai palaikyti bei kailio kokybei gerinti. Gerai veikia kai gyvūnas gausiai šeriasi. Kailio kokybiai palaikyti, egzemų, nuplikimų, odos infekcijų, medžiagų apykaitos sutrikimo metu. Pakuotėje : 60 tablečių .
  Turime
 • 19,98 €
  Maisto papildai skirtas kailio priežiūrai, letenų pažeidimai, šėrimasis, pleiskanojimas, egzemos. Tai yra Cinko, omega 3, omega 6, biotino, vit.A, vit.B komplekso maisto papildas šunims ir katėms. Pakuotėje : 60 tablečių.
  Turime
 • 21,20 €
  Maisto papildas šunims ir katėms, skirtas akių veiklai ir sveikatai palaikyti. Tinka naudoti kai gydoma tinklainės problemos.
  Turime
 • 11,58 €
  Tai dietinis ėdalo papildas skirtas tiek šunims ir katėms. Su koncentruotu energijos šaltiniu.
  Turime
 • 7,53 €
  Maisto papildas katėms ir šunims. Užtikrina rachito, astenijos ir osteomaliacijos prevenciją. Preapartas naudingas mažų šuniukų vystymuisi, stiprina kremzles ir gerinasausgyslių lankstumą. Maisto papildas gali būti naudojamas veislinėms patelėms. Dėžutėje yra 60 tablečių.
  Turime
 • 14,37 €
  Pašaro papildas šunų bei kačių odos ir kailio būklei gerinti. Papildas, stimuliuojnatis odos funkcijas sergant odos ligomis, reguliuojantis keratinizaciją ir apsaugantis nuo plaukų išretėjimo. Aprūpina organizmą vitaminais ir cinku. Pakuotė : 250 ml
  Turime
 • Naujas
  14,45 €
  Multivital Cat pasta, Dolfos yra vitaminų, mineralų, amino rūgščių pasta katėms(įskitant tauriną). Skirta visų veislių ir amžiaus katėms. Pastos sudėtis garantuoja teisingą kūno vystymąsi ir funcionavimą, pagerina kačių išvaizdą, katės greitai įgauna puikią formą, jėgų ir gyvenimo džiaugsmo. Pakuotės: 100 g
  Turime
 • 14,45 €
  VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims (tabletės) Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais. Pakuotėje : 60...
  Turime
 • Naujas
  5,99 €
  Pašarų papildas skirtas šunims ir katėms.  Chlorofilas naikina blogą burnos kvapą. Padeda maskuoti kūno kvapus, kuriuos skleidžia patelės rujos metu.
  Turime
 • Naujas
  6,32 € Buvo: 7,90 € Iki 20% off
  Derma Hairball – papildas katėms nuo sąvėlų. Skirtas sveikai odos ir kailio būklei palaikyti, sveikam gastrointestinaliniam traktui palaikyti, palengvina sąvėlų pasišalinimą.
  Sumažinta kaina!
  Turime
 • Naujas
  13,33 €
  Puikaus skonio, daug energijos suteikianti pasta su nepakeičiamomis amino rūgštimis, vitaminais, mineralais ir prebiotikais skirta šunims ir katėms.
  Turime
 • Naujas
  19,24 €
  Pašaro papildas skirtas palaikyti augintinių sausgyslių ir raiščių stiprumą, lankstumą bei galinčias padėti pagerinti sąnario būklę.
  Turime
 • Naujas
  23,45 €
  Biotino, metioino, cinko ir mangano tabletės šunims, katėms bei žirgams. Skirtos pagerinti kailio būklę, suteikti kailiui žvilgesį, palaikyti normalias hormonines funkcijas, sumažinti dėl senyvo amžiaus atsiradusius pakitimus.
  Turime
 • Naujas
  12,30 €
  Papildas  skirtas katėms ir kalėms. Folio rūgštis yra labai svarbi kūnui, daugiausia per nėštumo laikotarpį, kai reikiamumas šio vitamino yra labai padidėjęs. Šis papildas gali padėti vystytis audinių ir nervų sistemoms. Papildomai duodant folio rūgšties nėščioms kalėms, šuniukai apsaugomi nuo nosiaryklės deformacijų (cleft pallet). Folio rūgštis taip pat...
  Turime