Apsauga nuo kirminų  Yra 6 produktai.

 • 10,00 €
  Tabletės. Apvalios, geltonos, nedengtos, su matomomis tamsesnėmis dėmėmis, nuožulniais kraštais tabletės, kurių vienoje pusėje yra vagelė, o kita pusė lygi. Tabletes galima padalyti į dvi ar keturias lygias dalis. Paskirties gyvūnų rūšys: šunys (maži ir vidutinio dydžio).
  Neturime
 • 6,50 €
  Tabletės. Tabletės yra ovalios, abipus išgaubtos, nuožulniais kraštais, žalsvai gelsvos, abipus yra vagelė. Tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis. Paskirties gyvūnų rūšys : Šunys (dideli ir labai dideli).Viena tabletė skirta nuo 35 kg kūno svorio šunims.
  Neturime
 • 1,20 €
  Tabletės nuo kirminų skirtos šunims ir katėms. Laukiniai šuniniai bei katiniai gyvūnai.Užsikrėtusiems nematodais bei cestodais, dehelmintizuoti ir užsikrėtimo profilaktikai. Tabletė skirta 5-10kg kūno svorio.
  Neturime
 • 8,00 €
   Plėveli dengtos tabletės šuniukams ir šunims nuo kirminų. Milprazon 2,5 mg/25 mg tabletės mažiems šunims ir ne mažiau kaip 0,5 kg sveriantiems šuniukams Milprazon 12,5 mg/125 mg tabletės ne mažiau kaip 5 kg sveriantiems šunims Milbemicino oksimas, prazikvantelis Plataus veikimo spektro antihelmintikas su kvapiąja medžiaga
  Turime
 • 6,57 €
   Plėveli dengtos tabletės šuniukams ir šunims nuo kirminų.
  Turime
 • Naujas
  1,65 €
  Šunims ir šuniukams profilaktiškai dehelmintizuoti užsikrėtus: askaridėmis Toxocara canis, Toxascaris leonina (subrendusiomis ir nesubrendusiomis), ankilostomomis Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala (subrendusiomis), trichuriais Trichuris vulpis (subrendusiais), cestodais Echinococcus spp., Taenia spp., Dipylidium caninum (subrendusiais ir...
  Turime