Atsiskaitymas

1. Elektroninėje parduotuvėje pateiktos prekių kainos neprivalo sutapti su veterinarijos vaistinėje esančiomis prekių kainomis.

2. Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad Pirkėjui pateikus prekės užsakymą ir Pardavėjui jį patvirtinus, prekės kaina gali pakisti, atsižvelgiant į prekės kainai įtakos turinčius objektyvius rodiklius, tokius kaip prekės savikainos padidėjimas, informacinių sistemų techninė klaida, papildomos su prekės pardavimu Pirkėjui susijusios išlaidos (LR CK 6.313 str. 7 d.). Jeigu tokiu atveju Pirkėjas nesutinka įsigyti prekę nauja kaina, Pirkėjas gali atsisakyti užsakymo informuodamas apie tai Pardavėją per 7 (septynias) darbo dienas. Anuliavus užsakymą šiame punkte numatyta tvarka, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos.

3. Prekių atsiėmimo Vaistinėje paslauga Pirkėjui yra nemokama. Už prekių pristatymo per kurjerį paslaugą yra taikomas 8,00 EUR prekių pristatymo mokestis, jeigu Pirkėjo užsakytų prekių suma neviršija 50 EUR sumos. Jeigu Pirkėjo užsakytų prekių suma viršija 50 EUR sumą, prekių pristatymo per kurjerį paslauga yra nemokama. Prekių pristatymo kaina taikoma visam užsakytam prekių krepšeliui ir atskiroms prekėms nedalijama.

4. Pirkėjas už prekes atsiskaito išankstiniu mokėjimo pavedimu naudodamasis mokėjimo sistema SwedbankLink bei banko kortelėmis . Pirkėjas įsipareigoja atsiskaityti išankstiniu mokėjimo pavedimu ne vėliau kaip per 3 (tris) kalendorines dienas nuo užsakymo pateikimo Elektroninėje parduotuvėje momento. Mokėjimas laikomas įvykdytu, kai mokėtina suma įskaitoma į Pardavėjo sąskaitą banke. Atsakomybė už duomenų saugumą Pirkėjo mokėjimo metu tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta mokėjimo sistemoje ir banko elektroninės bankininkystės sistemoje. 

5. Pirkėjui neatsiskaičius su Pardavėju Taisyklių 6.10 punkte nustatytu terminu, Administratorius turi teisę Pirkėjo pateiktą Užsakymą pašalinti iš sistemos.

6. Ne vėliau kaip per 2 (dvi) darbo dienas nuo Pirkėjo atsiskaitymo už Prekes momento Administratorius Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu pateikia Pirkėjui aktyviąją nuorodą, kuria Pirkėjas gali parsisiųsti jam Pardavėjo išrašytą PVM sąskaitą faktūrą. 

7. Užsisakydamas arba pirkdamas prekes Elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas negali už prekes atsiskaityti jokiais kitais būdais, kurie nėra įvardyti kaip atsiskaitymo priemonė šiose Taisyklėse.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau