• Naujiena
Busy Buddy Ultra-Thick Treat Ring Refills

PetSafe, Busy Buddy Ultra-Thick Treat Ring Refills

BB-ULT-RING-CN-E-19
12,99 €
Su mokesčiais

Kramtukai žiedukai, daugkartinio žaislo papildas, 6vnt. žiedų. (E dydis).

Skanus išsiblaškymas naminiams gyvūnėliams, kurie nuobodžiauja, nerimauja ar mėgsta kramtyti. Lengvai atidaromas pakartotinai uždaromas maišelis išlaiko skanėstų žiedus šviežius ir skanius.

 

Šie žiedai-skanėstai tinka tik Petsafe Busy Buddy Ultra žaislams. Užpildykite „Busy Buddy® Rawhide Treat Rings“, kad jūsų šuns žaislai vėl tuščias.

Naudokite šiuos papildomus skanėstų žiedus, kad atnaujintumėte savo šuns žaislą po kiekvieno naudojimo, kad šuo kiekvieną kartą jaustųsi taip, lyg jis žaistų su nauju žaislu. Jei po ranka turite skanėstų žiedus, galite pasiūlyti savo šuniui ilgai žaisti, kai esate užsiėme darbais namuose, einate į darbą arba be rūpesčių paliksite jį ramybėje.

Kiekvienas skanėstų žiedas yra kruopščiai išbandomas ir tikrinamas, siekiant užtikrinti, kad jūsų augintinis gautų tik aukščiausios kokybės skanėstus. Pagamintus iš natūralios žalios odos su ingredientais be grūdų, šie skanėstų žiedeliai puikiai atitrauks nuobodžiaujančių, nerimaujančių ar mėgstančių kramtyti augintinių dėmesį. 

Jūsų augintinis nusipelno geriausio. Pasitikėkite PetSafe®, kad jūsų augintinis būtų sveikas, saugus ir laimingas.

Sudėtis: baltymai: 50%, ląsteliena: 1%, aliejai ir riebalai - 4%, drėgmė - 15%.

Gamintojas: PetSafe

Skersmuo: 1.9 centimetro

Svoris: 59 g

5 Prekės
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau