Adult Maintenance Cat konservuotas ėdalas

  Royal Canin, Neutered Adult Maintenance Cat konservuotas ėdalas

  182560
  1,42 €
  Su mokesčiais

  Royal Canin® sterilizuota suaugusiųjų priežiūra yra visavertė ir subalansuota mityba suaugusiems katėms patinams ir patelėms nuo sterilizacijos iki 7 metų amžiaus ir geriausiai tinka aktyvioms katėms, kurioms reikia šiek tiek daugiau energijos.

  Kiekis
  • 100 g

   

  Sterilizacija ir kastracija gali turėti didelį poveikį jūsų katės hormonams ir medžiagų apykaitai, įskaitant energijos poreikio sumažėjimą ir apetito padidėjimą. „Royal Canin Veterinary Diet Cat Cat“ - sterilizuota suaugusiųjų priežiūra yra specialiai pritaikytas šlapias maistas suaugusiems katėms, padedantis jūsų katei išlaikyti idealų svorį neprarandant maisto malonumo.

  „Royal Canin Veterinary Diet Cat Cat“ - sterilizuota suaugusiųjų priežiūra yra skanūs gabaliukai skaniame padaže, visi supakuoti į praktiškus maišelius, kad išlaikytų šviežumą. Jame yra daug baltymų, kurie padeda palaikyti liesą raumenų masę. „Royal Canin Veterinary Diet Cat Cat“ - sterilizuota suaugusiųjų priežiūra taip pat turi specialų antioksidantų kompleksąsurišti laisvuosius radikalus. S/O indeksas taip pat buvo sukurtas taip, kad paskatintų nepalankią aplinką šlapimo akmenims ir padėtų išlaikyti sveiką šlapimo takų funkciją.

  Royal Canin Veterinary Diet Cat - sterilizuota suaugusiųjų priežiūra iš pirmo žvilgsnio:

  • Šlapias maistas sterilizuotoms arba kastruotoms katėms iki 7 metų
  • Palaiko svorio kontrolę: idealiai tinka aktyviai sterilizuotoms katėms ir gali padėti katėms išlaikyti idealų svorį
  • Didelis baltymų kiekis: gali padėti išlaikyti liesą raumenų masę
  • Specialus antioksidantų kompleksas: su vitaminais C ir E, taurinu ir liuteinu, kurie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus
  • S/O indeksas: padeda sukurti šlapimo takų aplinką, neleidžiančią susidaryti (arba pasikartoti) struvito ir kalcio oksalato akmenims
  • Skanus receptas: sultingi mėsos gabaliukai padaže
  • Praktiški maišeliai:  lengva patiekti ir užtikrina šviežumą
  7 Prekės
  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

  Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau