Kaulams ir sąnariams  Yra 4 produktai.

 • 19,24 €
  Pašaro papildas skirtas palaikyti augintinių sausgyslių ir raiščių stiprumą, lankstumą bei galinčias padėti pagerinti sąnario būklę.
  Turime
 • 7,90 €
  Maisto papildas katėms ir šunims. Užtikrina rachito, astenijos ir osteomaliacijos prevenciją. Preapartas naudingas mažų šuniukų vystymuisi, stiprina kremzles ir gerinasausgyslių lankstumą. Maisto papildas gali būti naudojamas veislinėms patelėms. Dėžutėje yra 60 tablečių.
  Turime
 • Naujas
  15,20 €
  GlycoFlex Plus – papildas katėms – sąnariams Papildas katėms (kramtukai).Glyco-flex® Plus – visapusiška pagalba sąnariams visų amžiaus grupių katėms. Papilde esantis gliukozamino hidrochloridas, žaliosios midijos (Perna canaliculus), vitaminas E ir vitaminas C gali padėti palaikyti sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas Pakuotė : 30 kramtukų
  Turime
 • 10,89 €
  Maisto papildas šunims. Specialios formulės organinio kalcio ir fosforo, vitaminų A,D3 ir E maisto papildas gyvūnams. Ypač svarbus preparatas jauniems šunims nuo pirmųjų augimo mėnesių augant dantims taip pat pagrindiniame vystymosi etape. Pakuotėje : yra 100 tablečių.
  Turime