Kaip pirkti?

Jei pageidaujate užsisakyti prekių www.animalmedic.lt, jums reikėtų užsiregistruoti arba, jei jau esate užsiregistravę, prisijungti. Būtinai nurodykite pilną ir teisingą prekių pristatymo adresą bei savo kontaktinį telefoną bei kitą privalomą informaciją. Prašome prie adreso nurodyti laiptinės durų kodą, jei toks yra, bei pageidautina, kad pastabose pažymėtumėte jums patogų pristatymo laiką.

Naudodamiesi funkcija „Prekių paieška“ arba renkantis produktą iš kategorijų, išsirinkite norimą produktą ir spustelkite mygtuką "Į krepšelį“. Taip susidėkite į krepšelį visus jus dominančius produktus ir pasirinkite pageidaujamus kiekius. Suformuotą užsakymą peržiūrėti ir patvirtinti atsidarę savo prekių krepšelį. Krepšelį rasite dešinėje pusėje viršuje.

Jei persigalvojote ir iš krepšelio norite pašalinti vieną ar kelis produktus, spauskite šalia produkto esančią ikoną „Trinti prekę krepšelyje“.

Antrame žingsnyje Jums reikės nurodyti tikslius savo duomenis (jei dar nesate užsiregistravęs - pirmiausia reikės užsiregistruoti). Trečiasis žingsnis – atsiskaitymo būdo pasirinkimas. Jei norite gauti prekes kitu adresu, nei esate užsiregistravę, užsakymo formoje įrašykite kitą pristatymo adresą. Ketvirtajame žingsnyje peržiūrėsite ir patvirtinsite savo užsakymą. Svarbu: užsakymo patvirtinimo puslapyje turėsite pažymėti varnelę, kad esate susipažinęs su pirkimo mūsų parduotuvėje taisyklėmis. Šios taisyklės yra pirkimo sutartis. Rekomenduojame ją ne tik perskaityti, bet ir atsispausdinti. Mat sutartis laikui bėgant gali keistis, todėl geriau būtų, jei turėtumėte apsipirkimo dienos sutarties egzempliorių. Pasirinkus jums patogų apmokėjimo būdą ir apmokėjus už prekes, Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą.

Patvirtinę užsakymą, sulaukite pranešimo, kad užsakymas priimtas. Patvirtinimą gausite elektroniniu paštu.

Ką reiktų žinoti apie pirmąjį užsakymą?

Užsisakydami pirmą kartą, turite užsiregistruoti. Jums reikia užpildyti registracijos formą. Patvirtinimą apie registraciją gausite el. paštu.

Svarbu žinoti!

Prekių pristatymas yra mokamas (kaina bendram siuntiniui 4,00 EUR iki 8,00 EUR) jeigu užsakymo suma yra mažesnė negu 60 EUR. Jei užsakymo suma yra didesnė negu 60 EUR , pristatymas į namus yra nemokamas.

Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijos ribose. Už prekių pristatymą į Kuršių Neriją imamas papildomas 12,50 EUR mokestis.

Atsiskaitymo būdai

Pirkdami mūsų svetainėje Jūs galite atsiskaityti:

  1.       Grynaisiais kurjeriui jei užsakymas pristatomas į namus.
  2.       Per Swedbank Link ,bankiniu pavedimu.
  3.       Banko kortelėmis.
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau