Akims  Yra 5 produktai.

 • 7,00 €
  LariNet Neo skiriamas ragenos epitelio maitinimui, esant ašarų hiposekrecijai, folikuliniam konjunktyvitui, ragenos opų atvejais, sauso keratokonjunktyvito atvejais. Akių drėkinimui, norint išvengti ragenos opų, operacijų, premedikacijų ir gydymo metu. Taip pat naudojamas kaip akių antiseptikas.Padeda palaikyti ragenos vientisumą, pagreitina ragenos...
  Turime
 • 5,10 €
  Šunims ir katėms, šalinti susikaupusius nešvarumus ir dėmes nuo ašarų aplink akis. Reguliarus produkto naudojimas apsaugo nuo pakartotinio dėmių atsiradimo.
  Turime
 • 8,79 €
  Skirtas apsaugoti akių paviršių visois sąlygomis, kurioms būdingi kokybiniai ir kiekybiniai ašarų plėvelės pokyčiai (pvz., akių paraudimas ir sausumas, hipereaktyvi junginė).
  Turime
 • 21,20 €
  Maisto papildas šunims ir katėms, skirtas akių veiklai ir sveikatai palaikyti. Tinka naudoti kai gydoma tinklainės problemos.
  Turime
 • Naujas
  17,50 €
  Naudojamas kaip pagalbinė priemonė sergant kačių herpes virusu. L-Lysine Pro yra skirtas palaikyti imuninės sistemos funkciją, akių ir kvėpavimo takų sveikata. Turi DMG, kuris užtikrina naudingų metilo grupių gamybą, kurios gamina įvairias meteboliškai aktyvias molekules, būtinas svarbiausioms kūno funkcijoms. Katėms, turinčioms kvėpavimo sutrikimų arba...
  Turime