LacriVet (N10), lašai akims - dirbtinės ašaros
  LacriVet (N10), lašai akims - dirbtinės ašaros
  LacriVet (N10), lašai akims - dirbtinės ašaros
  LacriVet (N10), lašai akims - dirbtinės ašaros

  LacriVet Gocce Oculari, (N10) lašai akims - dirbtinės ašaros

  RVAC_neu_Vetfarm
  Išparduota
  11,79 €
  Su mokesčiais

  Skirtas apsaugoti akių paviršių visomis sąlygomis, kurioms būdingi kokybiniai ir kiekybiniai ašarų plėvelės pokyčiai (pvz., akių paraudimas ir sausumas, hipereaktyvi junginė).

   

  LacriVet - akių lašai, sudaryta iš lengvai hipo-osmolinio ir klampaus, sterilaus, su fiziologiniu pH, be konservantų tirpalo, į kurio sudėtį įeina perilos sausasis ekstraktas su hialurono rūkštimi, natrio druskos pavidalu, 0,5 ml vienkartinės dozės pakuotėje, su dideliu biologiniu suderinamumu.

  Pakuotėje yra 2maišeliai su 5 vienodais buteliukais kiekviename. 0,5 ml vienadozis buteliukas gali būti uždarytas pakartotinai.

  SUDĖTIS : Perilos sausasis ekstraktas ( titruotas polifenoliais 2,5%), hialurono rūgšties natrio druska, natrio chloridas, dvibazis bevandenis natrio fosfatas, išgrynintas vanduo iki 100 ml.

  SAVYBĖS : Perilos ekstrakte, kuris gaunamas iš augalų sėklų ir lapų, polifenolių, kurie slopina  laisvųjų radikalų poveikį. Hialurono rūgštis yra polisacharido polimeras, turintis didelį biologinį suderinamumą ir pasižymintis drėkinamosiomis savybėmis. Akims yra puikus lubrikantas dėl savo viskoelastinių savybių. Dėl tokios kokybinės ir kiekybinės sudėties, turi antioksidacinį, gaivinantį, drėkinamąjį ir atskiedžiamąjį poveikį dėl parinkto mažo klampumo.

  DOZĖS IR NAUDOJIMO BŪDAS: Atidarykite apsauginį aliuminio maišelį. Atskirkite vieną vienkartinės dozės buteliuką nuo 5-jų buteliukų juostos. Pasukite ir nulaužkite buteliuko dangtelį. Švelniai spauskite vienkartinės dozės buteliuko korpusą ir įlašinkite 2ar 3 lašus į akį du ar daugiau kartų per dieną, kaip nurodė veterinaras.

  Po lašinimo nedelsiant uždarykite buteliuką ir pakartotinai panaudokite likutį per ateinančias 12 valandų. Nepanaudotus buteliukus laikykite aliuminio maišelyje. Produktas buteliuke yra skirtas vienam pacientui.

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

  Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau