https://www.animalmedic.lt/lt/gydomosios-veterinarines-dietos/369-specific-fod-hy-veterinarine-dieta-pasaras-katems.html
https://www.animalmedic.lt/lt/gydomosios-veterinarines-dietos/369-specific-fod-hy-veterinarine-dieta-pasaras-katems.html
https://www.animalmedic.lt/lt/gydomosios-veterinarines-dietos/369-specific-fod-hy-veterinarine-dieta-pasaras-katems.html
https://www.animalmedic.lt/lt/gydomosios-veterinarines-dietos/369-specific-fod-hy-veterinarine-dieta-pasaras-katems.html

Specific FOD-HY veterinarinė dieta, pašaras katėms

221092_AM
7,44 €
Su mokesčiais

Hidrolizuoti lašišos baltymai yra itin gerai virškinami ir mažai alergizuojantys.

Išskirtinai  didelis omega-3 riebalų rūgščių  EPA ir DHA iš žuvų taukų ir omega-6  GLA  iš agurklės aliejaus kiekis. Koreguodamos eikozanoidų gamybą šios riebalų rūgštys paveikia organizmo imuninį atsaką bei gerina kailio ir odos būklę katėms su atopiniu dermatitu.

Dėl labai puikios kokybės ir itin gerai virškinamų sudėtinių dalių šis ėdalas ypač naudingas gyvūnams, kuriuos vargina viduriavimas iš plonojo žarnyno.

Mažesnis nei 6,4 šlapimo pH  - šlapimo takų sveikatai palaikyti.

Visavertis subalansuotas ėdalas atitinka augančių ir suaugusių kačių maistinių medžiagų poreikius. Šis ėdalas taip pat tinka ir kačiukams.

Kiekis
 • 400 g
 • 2 kg

 

"SPECIFIC FQD-HY Allergy Management Plus" - visavertis subalansuotas hipoalerginis ėdalas (pagrindą sudaro ryžiai ir hidrolizuota lašiša) su išskirtinai dideliu riebiųjų rūgščių (EPA< DHA ir GLA) kiekiu, kad optimaliai pagelbėtų katėms su lygiagrečiai pasireiškiančia alergija ėdalui ir atopija.

Norint išvengti alergijos ėdalui simptomų, būtina duoti tik hipoalerginį ėdalą ir jokių kitų maisto produktų.

Odai būdinga aktyvi medžiagų apykaita ir didelis tam tikrų odos maistinių medžiagų poreikis. Padidintas vitaminų A, E ir B komplekso, cinko ir seleno kiekis padeda išlaikyti sveiką odos ir kailio būklę.

Dėl puikios kokybės, itin gerai virškinamų sudėtinių dalių ir padidinto elektrolitų kiekio šis ėdalas itin naudingas pacientams su virškinamojo trakto problemomis, susijusiomis su ūmiais žarnyno absorbcijos sutrikimais, prastu virškinimu ir/arba kasos nepakankamumu.

Gysločio sėklų luobelės - žėlę formuojančios tirpios skaidulos, sugeriančios kelis kartus didesnį, nei sveria, skysčio kiekį ir vertingos savo poveikiu reguliuojant virškinamojo trakto veiklą.

Kasos egzokrininės funkcijos nepakankamumas apibūdinamas kaip itin susilpnėjusi virškinančių kasos fermentų sekrecija. "SPECIFIC FQD-HY Allergy Management Plus" - lengvai virškinamas, todėl idealus ėdalas pacientams su kasos egzokrininės funkcijos nepakankamumu. Nepaisant to, rekomenduojama prieš šėrimą duoti ir kasos fermentų.

Indikacijos:

 • Odos alerginės ligos, sukeltos atopijos, alergijos ėdalui, blusų alergijos arba bet kokie šių alergijų deriniai.
 • Virškinamojo trakto ligos, sukeltos alergijos ėdalui arba jo netoleravimo.
 • Žarnyno uždegimas, kolitas.
 • Malabsorbcijos, prasto virškinimo, EPI arba ūmaus gastroenterito sukeltos virškinamojo trakto problemos, tokios kaip viduriavimas, vėmimas ir dujų perteklius žarnyne.
 • Kitos į riebalų rūgštis ir maistines medžiagas reaguojančios dermatozės.
 • Kiti į riebalų rūgštis reaguojantys uždegiminiai procesai, tokie kaip kolitas, astma ar artritas.
 • Hidrolizuoti lašišos ir ryžių baltymai.
 • Didelis Omega-3 riebalų rūgščių kiekis gautas iš žuvų taukų.
 • Didelis Omega-6 riebalų rūgščių kiekis gautas iš agurklės aliejaus.
 • Padeda išlaikyti sveiką kailį, odą ir imuninę sistemą.
 • Pilna subalansuota mityba tinka ir alergiškiems kačiukams.
 • Be glitimo.
 • Padeda šlapimo takams.
 • Taip pat tinka virškinimo problemoms.

Rekomendacijos šėrimui: Šeriama 3 - 8 savaites (maisto medžiagų netoleravimas), 3 - 12 savaičių (ėdesio sutrikimai), 1 - 2 savaites (uždegiminiai žarnyno veiklos sutrikimai), ūmaus viduriavimo periodu ir sveikstant, kol atsistatys. Dermatozės atveju – iki 2 mėnesių. Jeigu maisto netoleravimo požymiai išnyko ir lėtinio kasos nepakankamumo atveju šiuo ėdalu galima šerti neribotą laiką. Prieš vartojant arba norint pratęsti vartojimo laiką, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Laikytis šėrimo nurodymų. Ėdalo dienos norma gali būti padalinta į du ar kelis šėrimus per dieną. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.

Laikytis šėrimo nurodymų. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.

3 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau