• Naujiena
https://www.animalmedic.lt/lt/pasaras/604-specific-fqd-f-veterinarine-dieta-pasaras-katems.html

Specific FQD-F veterinarinė dieta, pašaras katėms

221109_AM
34,32 €
Su mokesčiais

Sudėtyje yra šviežiai sugautos, MSC sertifikuotos sardinės, kuri yra baltymų ir omega-3 riebalų rūgščių šaltinis bei suteikia puikų skonį.

Išskirtinai didelis omega-3 riebalų  rūgščių (EPA ir DHA) kiekis iš žuvų, krilių, dumblių. EPA ir DHA labai naudingos palaikant sveiką odos, kailio ir sąnarių būklę.

Kukurūzai ir ryžiai – pagrindinis ėdalo angliavandenių šaltinis. Šis pašaras yra be glitimo, todėl tinka jo netoleruojančioms ar alergiškoms katėms. Padidintas skaidulų kiekis skatina nurytų plaukų pašalinimą su išmatomis ir mažina plaukų kamuoliukų susidarymo tikimybę.

Kiekis
  • 2 kg

 

✔ Gerai subalansuotas maistas, kuriame yra šviežiai sugautos Atlantinės sardinės, kurios yra baltybų ir omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinis, bei suteikia puikų skonį.

✔ Didelis omega-3 riebiųjų rūgščių kiekis iš žuvų, krilių, dumblių (EPA ir DHA). Labai naudingas palaikant sveiką odos ir kailio ei sąnarių būklę.

✔ Kukurūzai ir ryžiai - pagrindinis ėdalo angliavandenių šaltinis. Šis pašaras yra be glitimo, todėl tinka jo netoleruojančioms ar alergiškoms katėms.

✔ Padidintas skaidulų kiekis skatina nurytų plaukų pašalinimą su išmatomis ir mažina plaukų kamuoliukų susidarymo tikimybę.

 Be to, Atlanto sardinės gaudomos ekologiškai – naudojant žiedinių tinklų sistemą – siekiant sumažinti jūros dugno pažeidimą. Galiausiai, pašaras yra be glitimo.

Sudėtis: Šviežios sardinės, kukurūzai, žuvies miltai, kukurūzų baltymai, ryžiai, celiuliozės milteliai, kiaulienos riebalai, gyvulinių baltymų hidrolizatas, kiaušinių milteliai, mielės, mineralai, Antarkties kriliai, vitaminai ir mikroelementai (įskaitant chelatinius mikroelementus), dumblių miltai, psyllium luobelė, taurinas, Yucca milteliai. Su natūraliais antioksidantais (tokoferoliais ir vitaminu C). Sudėtyje nėra pridėtinių dirbtinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų.

Analitinė sudėtis:  Maistinių medžiagų kiekis 100 g, kiekis viename MJ:  Energija kJ 1565 ; Baltymai g (neapdoroti) 31,0/19,8; Riebalai g (neapdoroti) 14,0/ 8,9; Angliavandenių g (NFE) 36,6/23,4; Pluoštas g (neapdorotas) 5,0-3,2; Kalcio g 1,00-0,64; Fosforas g 0,81-0,52; Magnio g 0,070-0,045; Omega-3 riebalų rūgštys g 0,51/0,33; EPA g 0,12/0,8; DHR g 0,34/0,22; Santykis n-3:n-6 1:5/1:5; Vanduo g 8,0 .

6 Prekės
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau