Calmex cat, skystis

Calmex cat, skystis

AM-DIM_2023
23,03 €
Su mokesčiais

Calmex Cat -  slopinamasis papildas, padėsiantis suvaldyti katės stresą ir nerimą, tačiau dėl tam tikro pakitusio elgesio galime nuspėti, kaip jos jaučiasi. Kaip ir šunims, katėms nerimą kelia atskyrimas nuo savininko ar gyvūnų, triukšmas, vizitai pas veterinarijos gydytoją ar kirpėją, kelionės, pervežimai, įvairios procedūros pooperaciniu laikotarpiu, tvarsčiai ir apykaklės.

Neįprastas elgesys veikiant stresui gali būti: Tuštinimosi pakitimai; Suintensyvėjęs miaukimas; Destruktyvus elgesys; Perdėtas laižymasis; Slapstymasis; Apetito stoka; Padidėjusio budrumo būsena; Savęs žalojimas. 

Kiekis
  • 60 ml

 

Calmex Cat -  slopinamasis papildas, padėsiantis suvaldyti katės stresą ir nerimą. Tai greitai veikiantis preparatas, kurio sudėtis  sudaryta iš specialių ingredientų tam, kad katė ramiau reaguotų į aplinkos poveikius, tokius kaip: parodos, veterinaro vizitas, persikrautymas, gyvenamosios aplinkos pokyčiai,  kirpykla, keliavimas, fejerverkų keliamas triukšmas ar norint atsikratyti blogo įpročio.

Naudojimo instrukcija: Calmex Cat skystis gali būti sugirdomas arba užpilamas ant ėdalo. Nuimti apsauginį dangtelį. Įmerkti švirkštą. Apversti buteliuką. Pritraukti skysčio. Paskirstyti ant ėdalo arba sugirdykite tiesiogiai. Prieš kiekvieną naudojimą gerai sukratykite. 

Dozė: 30 - 60 min prieš įvykį 1 ml -4,5 kg kūno svorio du kartus dienoje arba kaip rekomenduoja veterinarijos gydytojas. (nepertraukiamai galima naudoti 6 mėnesius).

8 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau