https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/138-ch-vitamino-c-tabletes-n60.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/138-ch-vitamino-c-tabletes-n60.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/138-ch-vitamino-c-tabletes-n60.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/138-ch-vitamino-c-tabletes-n60.html

CH Vitamino C , tabletės (N60)

VIT_CH_RUV
14,45 €
Su mokesčiais

VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims (tabletės)

Racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais.

Pakuotėje : 60 tablečių

 

VITAMINA C - vitamininiai pašaro papildai katėms ir šunims (tabletės). Skirti gyvūno racionui papildyti vitaminu C. Kaip pagalbinė priemonė gydymo antibiotikais metu, esant virškinimo, kepenų funkcijos sutrikimams, vaikingumo laikotarpiu ar patiriantiems stresą gyvūnams, taip pat nusilpusiems ir išsekusiems, bei šlapimosi sistemos infekcijų atvejais.

Sudėtis : sojų aliejus, vitaminas C, vanduo. Analitinės sudedamosios dalys: žalias aliejus ir riebalai – 59 %, drėgnis – 32 %, žali pelenai – 1 %, žalia ląsteliena – 0 %, žali baltymai – 0 %. 15 g pastos yra 1 g vitamino C.

Savybės : vitaminas C yra būtinas daugeliui organizmo funkcijų ir procesų. Vitaminas C – askorbo rūgštis. Jis gaminamas kepenyse ir būtinas, kai kepenys negali pagaminti pakankamo kiekio. Šis vitaminas padeda apsaugoti ir gydyti ligas susijusias su senėjimu, ląstelių stresu sukeltu fizinio aktyvumo ar sąnarių degeneracijos (artrito). Vitaminas C organizme neutralizuoja laisvuosius radikalus (antioksidantas), padeda atsistatyti ir vitaminui E, kuris yra galingas natūralus antioksidantas, dalyvauja geležies metabolizme ir kai kuriose priešinfekcinėse imuninėse reakcijose.
Vitaminas C gerina šarmų ir rūgščių pusiausvyrą organizme ir saugo nuo struvitinių šlapimo pūslės akmenų bei tirpdo juos. Tačiau nerekomenduojama jo šerti, jei katei buvo nustatyti oksalatiniai akmenys.
Didelės askorbo rūgšties koncentracijos organizme nustatomos vietose, kur vyksta intensyvūs fibroplazijos procesai. Tai įrodo vitamino C dalyvavimą audinių regeneracijos procese.
Vitaminas C dalyvauja riebalų apykaitoje (slopina fermento lipazės poveikį), dalyvauja cholesterolio apykaitoje – trūkstant vitamino C cholesterolio kiekis kepenyse ir kraujo serume padidėja. Askorbo rūgšties sulfatiniai metabolitai sukelia cholesterolio sulfato susidarymą iš cholesterolio ir pašalinimą su šlapimu. Ši rūgštis taip pat skatina geležies jonų rezorbciją žarnyne. Šie jonai toliau yra panaudojami kaulų čiulpų ląstelių, taigi askorbo rūgštis dalyvauja eritrocitų gamyboje ir hemoglobino sintezėje. Askorbo rūgštis mažina kraujo kapiliarų pralaidumą atopinių būklių ir uždegimų atvejais, taip pat apsaugo arterijas nuo sklerozės, užkirsdamas kelią cholesterolio susikaupimui kraujagyslių sienelėse.
Geležies, vario, cinko, kalcio jonai ir flavonoidai sustiprina biologinį vitamino C poveikį.
Vitaminas C neleidžia padidėti šlapimo rūgšties koncentracijai širdies raumens ląstelėse, stabdo laisvųjų radikalų, kurie pažeidžia širdies raumens ląsteles, susidarymą endotoksemijos atveju. Dėl antioksidacinio ir antinksčius stimuliuojančio veikimo askorbo rūgštis dalyvauja uždegiminių procesų slopinime. 
Vartojant produktą visada turi būti vandens. Prieš vartojant pasitarti su veterinarijos specialistu.

Dozės : 1 tabletė 10 - čiai kg kūno svorio

9 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau