https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/299-virbac-humiderm-purskalas-250ml.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/299-virbac-humiderm-purskalas-250ml.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/299-virbac-humiderm-purskalas-250ml.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/299-virbac-humiderm-purskalas-250ml.html

Virbac Humiderm purškalas , 250ml

AM_KG_20210430
15,39 €
Su mokesčiais

Nelipidinis produktas, kačių ir šunų sausos odos priežiūrai. Tai unikalus produktas, veikiantis raminančiai, skirtas odos drėkinimui, kurio sudėtyje yra nelipidinės drėkinamosios medžiagos. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos drėkina sausą odą ir atstato plauko blizgesį, tačiau neriebalina odos ir kailio.

 

 Acanthosi nigricans-slopinamas hiperkeratinizacijos procesas. Prie hormoninio gydymo sumažina odos sausėjimą, kuris būna taikant šį gydymą. Prie hipotireoidizmo yra drėkinam sausa oda. Seborrhoea sicca-sausa oda, pleiskanojimas, išretėjęs ir riebaluotas, lopais iškritęs kailis. Yra drėkinama sausa oda, slopinami hiperkeratinizacijos procesai. Prie niežulio-drėkinama niežtinti oda. Po dehidrataciio gydymo. Prieš kasdienį šukavimą.

Tai unikalus produktas, veikiantis raminančiai, skirtas odos drėkinimui, kurio sudėtyje yra nelipidinės drėkinamosios medžiagos. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos drėkina sausą odą ir atstato plauko blizgesį, tačiau neriebalina odos ir kailio.

 Propileno glikolis odoje yra greitai absorbuojamas. Dėl savo higroskopinių savybių puikiai drėkina odą, taip pat veikia antibakteriškai bei prieš grybelį. Karbamidas ir Glicerinas turi higroskopinių savybių, tad veikia drėkinamai, minkštinamai į odą, veikia antiseptiškai. Pieno rūgštis pasižymi keratolitinėmis savybėmis, sumažina odos pH, todėl yra slopinamas bakterijų dauginimasis ant odos.

Sudėtis: propileno glikolio-10%; Karbamido-10%; Glicerino-7,5%; Pieno r.-4,4%

Naudojimas: Skalavimas- 5kaušelius praskiesti 1 litru vandens, ištrinti gyvūną ir palikti kol išdžius.

Purškimas-apipurškiant kailį jį praskirti, kad purškalas kuo geriau pasiskirstytų kailyje, su šukomis šukuoti šlapią kailį ir palikti kol išdžius.

Jei naudojamas SEBOLYTIC šampūnas, tai gyvūną patariama apipurkšti kas dieną.Vėliau su HUMIDERM skalauti kas dvi savaites, o apipurkšti kas 2-3 dienas.

Atsargumo priemonės: Vengti produkto patekimo į gyvūno akis ar ausis, jei taip įvyko, būtina kruopščiai nuskalauti. Saugoti nuo vaikų. Tik išoriniam naudojimui.

3 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau