https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/319-ch-vitalcan-pasta-n1.html

CH Vitalcan, pasta (N1)

01A0817
Išparduota
14,64 €
Su mokesčiais

Probiotikai praturtinti vitaminais, skirti šunims ir katėms pastos pavidale. Skirta racionui papildyti vitaminais A ir E, imunitetui stiprinti ir žarnyno mikrofloros balansui palaikyti. Skiriama vartojant antibiotikus, keičiantis racionui, atjunkymo, viduriavimo, streso metu. Palaiko odos funkcijas ir stiprina kailį.

Kiekis
  • 15 ml

 

Probiotikai praturtinti vitaminais, skirti šunims ir katėms pastos pavidale. Skirta racionui papildyti vitaminais A ir E, imunitetui stiprinti ir žarnyno mikrofloros balansui palaikyti. Skiriama vartojant antibiotikus, keičiantis racionui, atjunkymo, viduriavimo, streso metu.

Savybės: probiotiniai papildai turi pakankamai specifinių mikroorganizmų, kad papildytų ir subalansuotų žarnyno mikroflorą. Tai padeda apsisaugoti nuo infekcijų, ūmių žarnyno uždegimų ir viduriavimų dėl antibiotikų vartojimo. Stimuliuoja organizmo apsaugines funkcijas, stabdo patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi, skatina imunoglobulinų veikimą. Sudėtyje esantys laktobakterijos stabdo patogeninių mikroorganizmų prasiskverbimą pro žarnų gleivinę ir epitelį, parūgština turinį, taip palengvina ūmius viduriavimus ir sumažina jų trukmę.

Vartojant antibiotikus pažeidžiamas žarnyno mikrofloros balansas, paskatinamas toksinus gaminančių mikroorganizmų dauginimasis, tai sukelia viduriavimą. Laktobakterijos gamina pieno rūgštį, taip pakeičia žarnyno rūgštingumą ir stabdo kenksmingų mikroorganizmų vystymąsi.

Atjunkymo metu papildas apsaugo nuo virškinimo sutrikimų.

Laktobakterijos atsparios skrandžio rūgštims, todėl patenka į plonąsias žarnas, kur sudaro apsauginį barjerą.

Vitaminas E yra antioksidantas, kartu su selenu, padeda apsaugoti ląstelių sieneles. Vitaminas A palaiko bendras organizmo apsaugines funkcijas.

Sudėtis: Augaliniai aliejai, laktozė, vitaminai, probiotikas (laktobakterijos) Enterococcus faecium 1,5x10^9 KSV

Drėgmė -25%, žali baltymai-10,7%, žali pelenai- 6,8%, žalia ląsteliena-0%, 1g yra: vit. A (retinolis)-2000TV, vit. E (alfatokoferolis)-20 mg , Selenas- 9,2 mg.

Naudojimas: 2g (dvi atžymos ant dozatoriaus) vienam gyvūnui, vieną kartą per savaitę.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau