https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/365-clorexyderm-soliuzione-putos-4.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/365-clorexyderm-soliuzione-putos-4.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/365-clorexyderm-soliuzione-putos-4.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/365-clorexyderm-soliuzione-putos-4.html

Clorexyderm Spuma 4%, putos

WIC1002323
15,93 €
Su mokesčiais

Purškiamosios putos skirtos šunims ir katėms, antiseptinis, valomasis šampūnas, naudojamas esant paviršinei ir giliai piodermai. Kurios veikia  Gram- / Gram+ bakterijas, patogeninius grybelius (Microsporum canis, Trichophyton mentagrophytes, Malassezia pachydermatis). Turi stiprų valantį  poveikį kartu su stipriu antibakteriniu ir dezinfekuojančiu poveikiu. Pašalina nemalonų kvapą nuo odos ir kailio.

Tinka : šunims ir katėms

Kiekis
  • 100 ml

 

 Purškiamosios putos skirtos šunims ir katėms. Veikia patogeninius grybus, Gram- ir Gram + bakterijas, patogeninius grybelius (Microsporum canis, Trichophyton mentagrophytes, Malassezia pachydermatis). Giliai piodermai ir dermatofitozei gydyti Pašalina mikroorganizmus ir negyvas ląsteles. Turi stiprų valantį  poveikį kartu su stipriu antibakteriniu ir dezinfekuojančiu poveikiu. Pašalina nemalonų kvapą nuo odos ir kailio.

Sudėtis: chlorheksidino digliukonatas 4%, lanolinas, glicerinas, propilenglikolis, dimetilalkiloksidas, izodesilo alkoholio etoksilatas, hidroksietilceliuliozė, ph 7.

Naudojimas:  Suplakite indelį, stipriai įtrinkite produktą prieš plauką, kad giliau įsigertų. Palaukite keletą minučių ir iššukuokite. Nereikia nuskalauti!

Naudoti kartą per dieną pagal veterinarijos gydytojo rekomendacijas. Skirta tik vietiniam naudojimui.

Įspėjimai: Nenaudoti kartu su kitomis dezinfekcinėmis priemonėmis. Prieš naudojant vaikingoms ar žindančioms patelėms, jauniems, sergantiems ar sveikstantiems gyvūnams, pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju. Saugoti, kad nepatektų į akis. Naudojant nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Neleisti gyvūnui nuryti produkto. Skirta tik išoriniam naudojimui. Laikyti kambario temperatūroje. Panaudojus produktą talpyklos neišmesti į aplinką. Jei oda sudirgo, nutraukite gydymą ir kreipkitės į veterinarijos gydytoją. Clorexyderm® 4 % tirpalo sudėtyje yra: Chlorheksidino digliukonatas.

5 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau