Pronefra 60ml
Pronefra 60ml
Pronefra 60ml
Pronefra 60ml

Virbac, Pronefra suspensija

KG
Išparduota
20,15 €
Su mokesčiais

PRONEFRA® pašaro papildas, suspensija. Skirtas šunims ir katėms esant lėtinėms inkstų ligoms (CKD). Keturios svarbiausios savybės viename produkte. Du fosforo surišėjai: kalcio karbonatas - vienas iš efektyviausių ir saugiausių fosforo surišėjų, bei magnio karbonatas, kurio dėka kalcio karbonato kiekis neviršija 50%. Fosforo surišėjai kontroliuoja jo kiekį kraujyje, bei apriboja patekimą į žarnyną ir pratesia gyvūno gyvenimo trukmę esant CKD. Abi šios medžiagos yra tirpios tik riebaluose, todėl Pronefra yra aliejinė suspensija.

Kiekis
  • 60 ml
  • 180 ml

 

PRONEFRA® pašaro papildas, suspensija. Skirtas šunims ir katėms esant lėtinėms inkstų ligoms (CKD). 

Keturios svarbiausios savybės viename produkte. Du fosforo surišėjai: kalcio karbonatas - vienas iš efektyviausių ir saugiausių fosforo surišėjų, bei magnio karbonatas, kurio dėka kalcio karbonato kiekis neviršija 50%. Fosforo surišėjai kontroliuoja jo kiekį kraujyje, bei apriboja patekimą į žarnyną ir pratesia gyvūno gyvenimo trukmę esant CKD. Abi šios medžiagos yra tirpios tik riebaluose, todėl Pronefra yra aliejinė suspensija.

Chitosanas - suriša šlapime esančius toksinus.

Astragilus – tai augalas, kurio sudėtyje yra polisacharidai, svarbūs sveikų inkstų audinių anatominiam vientisumui palaikyti. Astragilus polisacharidai skatina šlapininąsį, stiprina imunitetą, moksliškai pripažintas priešvėžinis veikimas.

Protenzinas - reguliuoja ir palaiko kraujo spaudimą.

Savybės: Preparato sudėtyje esančios medžiagos organizme nėra įsisavinamos, tačiau surišamas fosforas ir vėliau su išmatomis pašalinamas. Pronefra galima naudoti kartu su dietiniu ėdalu, kuriame yra fosforo. Preparato sudėtyje esantys surišėjai reguliuoja fosforo kiekį kraujyje. Pronefra gali būti naudojamas kartu su medikamentais skirtais proteinurijai gydyti.  

Naudojimas: Šunims-1ml/5kg, 2 kartus dienoje. Katėms- 1ml/4kg, 2 kartus dienoje. Pronefra sušeriamas su ėdalu arba tiesiai į nasrus. Kaip fosfatų surišėją, Pronefra rekomenduojama sušerti su ėdalu. Pronefra rekomenduojama naudoti mažiausiai 6 mėnesius.

Pakuotė: Buteliukai 60 ml ir 180 ml, dozatorius su 1kg padala.

Laikymas: Laikyti kambario temperatūroje.

Gamintojas: Virbac S.A.1?re avenue – 2065 m – L.I.D.06516 Carros Cedex, Prancūzija

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau