Bachus Calm&Brave, (N60) ramybei ir drąsai

Bachus Calm&Brave, (N60) ramybei ir drąsai

KG_BACH_03
21,69 €
Su mokesčiais

Plačios sudėties pašaro papildas, net 19 aktyvių medžiagų, tarp jų augalų ekstraktai, vitaminai, mineralai ir kitos medžiagos, būtinos augintinio nervų sistemai. Pašaro papildas skirtas palaikyti augintinio nervų sistemos ir psichologinę funkciją, padėti susidoroti su stresinėmis situacijomis bei išvengti žalingų streso padarinių.

 

Kaip BACHUS Calm&Brave sudėtinės medžiagos gali padėti Jūsų augintiniui išlikti ramiam, drąsiam ir prisitaikančiam?

Plačios sudėties pašaro papildas, net 19 aktyvių medžiagų, tarp jų augalų ekstraktai, vitaminai, mineralai ir kitos medžiagos, būtinos augintinio nervų sistemai. 

• padeda nuraminti sudirgusią nervų sistemą, nugalėti nerimą 

• padeda prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų, mobilizuoti jėgas esant nuovargiui 

• padeda palaikyti normalią nervų sistemos funkciją

• aprūpina augintinio nervų sistemai reikalingomis medžiagomis

Nuramina sudirgusią nervų sistemą: Melisa (Melissa oficinalis) - populiari vaistažolė, labiausiai žinoma dėl raminančių ir atpalaiduojančių savybių. Melisa ypač gali padėti vyresnio amžiaus augintiniams, kenčiantiems nuo kognityvinių sutrikimų, sumažindama dėl jų atsirandančią depresiją ar nerimą. Melisa taip pat gali padėti virškinimui, neutralizuodama dujas skrandyje ir žarnyne. 

Valerijono (Valeriana officinalis) šaknų ekstraktas padeda sumažinti augintinių įtampą, nerimą ir susijaudinimą. Dėl raminančių savybių valerijoną žmonės jau šimtus metų naudoja nemigai, stresui ir nerimui palengvinti. Veterinarijos gydytojai vis dažniau valerijoną rekomenduoja ir nerimastingiems augintiniams.

Gerina prisitaikymą prie naujos aplinkos: Rausvoji radiolė (Rhodiola rosela L.) - vienas iš žymiausių augalų - adaptogenų, galintis nuraminti nerimą ne tik gyvūnams, bet ir žmonėms. Adaptogenai gali padėti išlaikyti ištvermę ir atsparumą nuovargiui, sustiprinti koncentraciją mokantis ir palengvinti organizmo atsistatymą po įtampos. Jie taip pat padeda palaikyti gerą nuotaiką ir reakciją. Augintinius, linkusius į nerimą ir agresiją, rausvoji radiolė padės nuraminti, o linkusiems į apatiją ir depresiją suteiks gyvybingumo. Radiolė nesuteiks augintiniui super galių, bet padės stipriausiai sukoncentruoti jo natūralias jėgas streso sąlygomis.

Palaiko normalią nervų sistemos funkciją: L-triptofanas - amino rūgštis, žinoma kaip natūraliai didinanti serotonino kiekį ir tokiu būdu galinti padėti pagerinti augintinio nuotaiką. Serotoninas yra hormonas, kuris atsakingas už nuotaiką, teigiamas emocijas, miego kokybę. 

Magnis – vienas svarbiausių gyvūno organizmo mineralų, dalyvaujančių įvairių organų ir sistemų apykaitoje. Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią augintinio nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją. Taip pat magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir mažinti nuovargį.

Vitaminas B8 (inozitolis) gali padėti palaikyti gerą augintinio nuotaiką. Jis būtinas nervų, smegenų, raumenų veiklai, dalyvauja neurotransmiterių veikloje bei perduodant signalus iš ląstelės į ląstelę. Inozitolis dalyvauja antidepresinio junginio - serotonino - veikime.

 Aprūpina svarbiausiomis nervų sistemai medžiagomis: Vitaminas E, selenas - antioksidantai, galintys padėti apsaugoti augintinio ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio ir oksidacinio streso. Oksidacinis stresas - procesas, kurio metu susidaro laisvieji radikalai, kurie "pasisavindami" trūkstamą elektroną iš kitų ląstelių jas pažeidžia. Tai daro įtaką senėjimo procesui, taip pat gali sukelti širdies ligas. 

Vitaminas D3, dar vadinamas "laimės vitaminu", augintinių organizme sintetinamas natūraliai. Tačiau esant stresui, sintezė gali sutrikti. Todėl papildomas vitamino D3 vartojimas gali padėti išlaikyti gerą augintinio nuotaiką ir sveikatą. 

Vitaminas B3 (niacinas) padeda palaikyti augintinių smegenų veiklą. Vitaminai B1, B2, B6, B12 svarbūs nervinio impulso perdavimui ir kitoms augintinio organizmo funkcijoms.

Sudėtis: Valerijono (Valeriana officinalis) šaknų ekstraktas, melisos (Melissa officinalis) lapų ekstraktas, rausvosios radiolės (Rhodiola rosela L.) ekstraktas, L-triptofanas, inozitolis B8, niacinas B3, biotinas, folinė rūgštis, vitaminas B1, vitaminas B2, vitaminas B6, vitaminas B12, vitaminas A, vitaminas D3, vitaminas E, vitaminas C, magnis, cinkas, selenas. 

 Naudojimas : Tabletę galima perlaužti per pusę, sutrinti. 

Pašaro papildą rekomenduojame vartoti mažiausiai 2 mėnesius arba kol bus pasiektas norimas rezultatas.

<10 kg 1/2 tabletės per dieną

≥10 kg 1 tabletė 10 kg kūno masės per dieną

7 Prekės
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau