https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/426-anivox-ausu-valymo-skystis.html

  AniVox® ausų valymo skystis

  vetSL_03062020
  16,10 €
  Su mokesčiais

  Ausų valymo skystis tinkantis šunims, katėms ir kitiems gyvūnams, kaip prevencinė priemonė, gali padėti gydant ūminius ar lėtinius ausies uždegimus, skystis efektingai ištirpina susikaupusią sierą. Skystis valo, ramina ir saugo. Natūralūs ir švelnūs  ingredientai, be jokių sintetinių kvapų ar alkoholio. 

  Kiekis
  • 100 ml

   

  Ausų valymo skystis tinkantis šunims, katėms ir kitiems gyvūnams, kaip prevencinė priemonė, gali padėti gydant ūminius ar lėtinius ausies uždegimus, skystis efektingai ištirpina susikaupusią sierą. Skystis valo, ramina ir saugo. Natūralūs ir švelnūs  ingredientai, be jokių sintetinių kvapų ar alkoholio. Produktą saugu naudoti į ausies landą, netoksiškas. In vitro antibakteriškai gali padėti įveikti bakterijas ir mieles, įskaitant Malassezia ar S.aureus. Galima naudoti, esant ausies būgnelio pažeidimams.

  Sudėtis: Natūralaus spygliuočio derva išskirta pagal Resol® technologiją.

  Kita: vanduo, propileno glikolis, kaprilo glicinas, polisorbatas 20, natrio chloridas, kalio sorbatas, alantoinas. Ausų valiklio pH yra 5,5 – 6,0.

  Naudojimas: Įlašinus į ausies landą, leisti gyvūnui pasipurtyti, kad susidariusi siera iškristų. Tada paimti vatos tamponėlį ir išvalyti ausies landą.Galima naudoti kaip reguliarų ausų valymo skystį arba tik ištikus problemai. Visada pasitikrinkite ar gyvūnas nėra alergiškas šioms sudedamosioms dalims, jeigu pastebėjote paraudusią odą, niežiejimą, pajautrėjusią odą – tuo pat nutraukite naudojimą.

  8 Prekės

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

  Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau