Cardio Strenght (N90) , tablečių

  Cardio Strenght, tabletės (N90)

  VetS.90_tab
  Paskutinė prekė
  70,00 €
  Su mokesčiais

  Cardio Strenght – papildas širdžiai – šunims ir katėms, kurių širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijos yra sutrikusios. Šunų ir kačių veislėms, kurios yra linkusios į širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus. Tinkamas geriatrijos pacientams. Cardio Strength ™ formulė yra skirta palaikyti širdies, širdies raumenų ir kraujagyslių sveikatą bei funkcijas.

   

  Cardio Strength ™ – sinergetiškai veikiančių 11-kos ingredientų kombinacija, kuri yra gyvybiškai svarbi
  vyresnio amžiaus šunims ir katėms. Cardio Strength ™ sudėtyje yra medžiagų, galinčių palaikyti deguonies judėjimą ir panaudojimą.

  Sudėtis: L – karnitino HCL, taurinas, N, N – dimetilglicino HCL, vitaminas E, riebalų rūgštys (EPA, GLA), folinė rūgštis, magnis, kalis, natrio selenitas. Pagalbinės medžiagos: ryžių miltai, celiuliozė, stearatas.

  Analitinės sudedamosios dalys: žalieji pelenai 6,3%, žalioji ląsteliena 2,1%, žalieji riebalai 22,5%, žalieji baltymai 16%

  Cardio Strength ™ skirtas širdies raumenų stiprumui palaikyti, oksidaciniam stresui sumažinti, širdies ir kraujagyslių funkcijoms palaikyti. Jame taip pat yra ingredientų palaikančių geresnę cirkuliaciją ir geresnį deguonies pasisavinimą.

  • L – Taurinas palaiko reguliarų širdies plakimą, sumažina kalio netekimą, palaiko tinkamą elektrolitų naudojimą, palaiko tinkamą antioksidantų kiekį, kuris padeda palaikyti imuninės sistemos veiklą.
  • L-karnitinas palaiko riebalų naudojimą skirtą gauti energijai ir deguonies panaudojmui. Jis palaiko riebalų apykaitą, kuri padeda subalansuoti cholesterolio ir trigliceridų kiekį, taip pat palaiko širdies energijos lygį.
  • N, N-dimetilglicinas (DMG) palaikocirkuliacija ir veikia kaip antioksidantas.
  • Vitaminas E palaiko kraujotakos ir imuniteto sistemos sveikata, taip pat širdies raumenų stiprumą. Vitaminas E padeda palaikyti audinių atsinaujinimą, normalų kraujo krešėjimą, kraujospūdį, stiprina kapiliarų sieneles ir yra stiprus antioksidantas.
  • Kofermentas Q10 palaiko tinkamą deguonės kiekį širdies audinyje ir padeda apsaugoti nuo oksidacijos. Kofermentas Q10 padeda stiprinti širdies raumenis kaip riebaluose tirpus antioksidantas.
  • Eikozapentaeno rūgštis (EPA, omega-3 riebalų rūgštis) ir gama linoleno rūgštis (GLA, omega-6 riebalų rūgštis) palaiko cirkuliaciją  ir kraujotaką.
  • Folio rūgštis reikalinga raudonųjų kraujo kūnelių susidarymui ir padeda palaikyti kapiliarų kraujotaką.
  • Magnis palaiko tinkamą širdies raumenų veikimą. Tai padeda išlaikyti kraujagyslių sienelių vientisumą, kraujo klampumą ir  normalų širdies plakimą. Magnis padeda reguliuoti širdies aktyvumą.
  • Kalis reikalingas palaikyti elektrolitų pusiausvyrai, kuri yra svarbi tinkamam širdies ritmui ir kraujospūdžiui.
  • Selenas palaiko tinkamą antioksidantų kiekį širdies raumenyse. Jis yra glutationo peroksidazės komponentas ir veikia su vitaminu E, kad išlaikytų sveiką širdį.

  Dozavimas: katėms 1 kapsulė per dieną, šunims 1 kapsulė per dieną 14kg svoriui, jei duodama daugiau nei viena kapulė, padalinti dozę du kartus dienoje.

  2 Prekės
  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

  Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau