Coatex EFA, kapsulės odai ir kailiui...
Coatex EFA, kapsulės odai ir kailiui...
Coatex EFA, kapsulės odai ir kailiui (N60)
Coatex EFA, kapsulės odai ir kailiui (N60)

Coatex EFA, kapsulės odai ir kailiui (N60)

Dim_L-coatex
19,68 €
Su mokesčiais

Maisto papildas šunims ir katėms odai ir kailiui, skatina epidermio keratinizaciją, epidermio ląstelių proliferaciją, atstato barjerines odos savybes, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, mažina uždegimą.

 

COATEX® sudėtyje yra nepakeičiamųjų omega-3 ir omega-6 riebiųjų rūgščių, taip pat vitaminų A, D ir E. Omega-3 ir omega-6 nepakeičiamos riebiosios rūgštys (NRR) yra natūralūs aliejai, pasižymintys maitinamosiomis ir apsauginėmis odos barjero sąvybėmis. Vos keli lašai šių aliejų ar viena minkšta kapsulė vartojama kiekvieną dieną gali padėti išvengti odos sausumo, stiprinti odos imuninę sistemą ir mažinti odos uždegimą. Saugu ir lengva naudoti ilgą laiką norint išvengti odos problemų.

Maisto papildas šunims ir katėms odai ir kailiui, skatina epidermio keratinizaciją, epidermio ląstelių proliferaciją, atstato barjerines odos savybes, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, mažina uždegimą.

Oda yra apsauginis kūno barjeras nuo išorinės aplinkos poveikio. Ji turi būti pakankamai jautri, kad būtų galima nustatyti aplinkos pokyčius, bet tuo pačiu pakankamai tvirta, kad apsaugotų pagrindinius organus ir audinius nuo pažeidimų.

Išorinio naudojimo ir geriamieji preparatai odai turi veikti harmoningai, kad būtų užtikrintas visų trijų odos sluoksnių (epidermio, tikrosios odos ir poodžio) tinkamas metabolizmas ir darbas bei, kad būtų apsaugotas visas organizmas.

Gyvūnai negali mums pasakyti, kada jie jaučia skausmą ar diskomfortą, todėl būdami naminių gyvūnų savininkais mes stengiamės suprasti jų elgesį. Jei Jūsų augintiniui pasireiškė nors vienas iš toliau išvardintų požymių, vadinasi jis turi odos problemų:

• padažnėjęs laižymasis, kasymasis ar atsiradęs niežulys;

• šašai, raudonos dėmės ar spuogai odoje;

• padidėjęs odos pleiskanojimas;

• atsiradęs padidėjęs kailio šėrimasis ar kiti neįprasti kailio pokyčiai;

• blogas odos kvapas;

• riebi oda ir (arba) kailis;

• raudoni ar sustorėję odos plotai.

Odos problemos yra gana dažnos, gali pasireikšti įvairaus amžiaus gyvūnams, neretai gali būti sunku atpažinti, tačiau parinkus tinkamą priežiūrą, katės ir šunys gali gyventi laimingai, nepaisant turimų odos problemų. Taigi, jei nerimaujatė dėl savo augintinio odos ar kailio būklės, pasikonsultuokite su savo veterinarijos gydytoju.

Oda yra didžiausias ir vienas sudėtingiausių kūno organų. Susideda iš trijų odos ląstelių sluoksnių, kurie veikia kaip apsauginis odos barjeras. Jei kuris šių sluoksnių yra pažeidžiamas, susilpnėja apsauginės odos funkcijos, ko pasekoje pasireiškia odos problemos:

  1. Odos alergijos. Kaip ir žmonės, Jūsų augintinis gali būti alergiškas žiedadulkėms, maistui ar kitiems aplinkos veiksniams, dėl kurių atsiranda odos niežėjimas;
  2. Odos parazitai. Blusos, erkės ir utėlės, besimaitindamos odos paviršiuje, gali dirginti odą;
  3. Odos infekcijos. Bakterijomis, grybeliais ir mielėmis užkrėsta oda gali kelti skausmą ir dirginti odą;
  4. Hormonų svyravimai. Hormonų svyravimai augintiniams, ypač šunims, gali sąlygoti įvairių odos problemų atsiradimą.

Sudėtis: Vienoje tabletėje yra gama-linolinė rūgštis 110 mg; Linolinė rūgštis 190 mg; Eikozapentaeno rūgštis  EPA (kaip žuvų taukai) 15,4 mg; Dokozaheksaeno rūgštis DHA (kaip žuvų taukai) 10,3 mg; D – ? – tokoferolis (vitaminas E) 10 mg; Vitaminas A (vitamino A palmitatas) 100 TV; Vitaminas D3 (kaip cholekalciferolis) 30 TV.

Naudojimas: Kad pasiekti optimaliausių rezultatų, šerti taip, kaip nurodyta žemiau mažiausiai keturias savaites arba taip kaip nurodė Jūsų veterinarijos gydytojas.

Kūno svoris  Kiekis
10-19 kg  2 kapsulės per dieną
20-29 kg  3 kapsulės per dieną
>30 kg 4 kapsulės per dieną
8 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau