• Naujiena
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/573-puppimmune-efektyvesniam-imuniteto-atsakui-jauniems-suniukams-ir-kaciukams.html

PuppImmune efektyvesniam imuniteto atsakui jauniems šuniukams ir kačiukams

Puppe-immun
26,00 €
Su mokesčiais

PuppIMMUNE ™ papildas yra skirtas katėms ir šunims. Šis produktas gali padėti palaikyti efektyvesnį imuniteto atsaką į patogenus ir pagerinti nujunkytų šuniukų ir kačiukų imunitetą. Su PuppIMMUNE™ šuniukai ir kačiukai bus apsaugoti nuo pirmų gyvenimo žingsnių. PuppIMMUNE ™ yra produktas, kuriame yra Immunity Complex ™ (laktoferinas ir nukleotidai). Šis produktas yra nurodomas netinkamos mitybos atvejais, streso atvejais, bakterinės infekcijos atveju, virusinės infekcijos atveju ir parazitinės infekcijos atveju.

Kiekis
  • 200 g
  • 90 g

 

PuppIMMUNE ™ papildas yra skirtas katėms ir šunims.

  • Šis produktas gali padėti palaikyti efektyvesnį imuniteto atsaką į patogenus ir pagerinti nujunkytų šuniukų ir kačiukų imunitetą.
  • Su PuppIMMUNE™ šuniukai ir kačiukai bus apsaugoti nuo pirmų gyvenimo žingsnių.
  • PuppIMMUNE ™ yra produktas, kuriame yra Immunity Complex ™ (laktoferinas ir nukleotidai).
  • PuppIMMUNE yra nurodomas netinkamos mitybos atvejais, streso atvejais, bakterinės infekcijos atveju, virusinės infekcijos atveju ir parazitinės infekcijos atveju.

PuppIMMUNE yra nurodomas netinkamos mitybos atvejais, streso atvejais (pvz. laktacijos, periodas prieš vakcinaciją), bakterinės infekcijos atveju (pvz. piodermija), virusinės infekcijos atveju ( pvz. parvovirusas) ir parazitinės infekcijos atveju (pvz. demodikozė, giardazė).

Laktoferinas vaidina svarbų vaidmenį imuninės sistemos gynyboje. Jis atlieka įvairias funkcijas (žinomiausias laktoferino vaidmuo yra geležies surišimas) biologinėse sistemose ir yra laikomas svarbiu įgimtu gynybos baltymu dėl savo antimikrobinio ir imunomoduliacinio poveikio.

Kada naudoti? Šuniukų imuninė sistema yra subrendusi maždaug nuo šešių mėnesių amžiaus, todėl netrukus po gimimo šuniukams gresia didelė infekcinių ligų rizika. Ankstyvame amžiuje naujagimius šuniukus saugo motininiai antikūnai. Mažėjant motinos antikūnų kiekiui, nepakanka jų apsaugoti nuo infekcijų, kol vis dar nėra aktyvaus imuniteto. Šis kritinis laikotarpis, kai šuniukai yra jautrūs infekcijoms, yra žinomas kaip „imuninis skylė“. Pharmacross rekomenduoja naudoti PuppIMMUNE nuo nujunkymo iki 6 mėnesių amžiaus.

Sudėtis: Maltodekstrinas (13.3.6), mielių produktai (12.1.12, laisvieji nukleotidai min. 40%), mielės (alaus mielės 12.1.5), pieno produktai (8.7.1, laktoferinas 1,25%), hidrolizuoti gyvūniniai baltymai (9.6.1). Priedai kg: E551b koloidinis silicio dioksidas 10000 mg. Analitinės medžiagos: žali baltymai – 39%, žali riebalai – 3,5%, žalieji pelenai –8,24%, žalioji ląsteliena – 6,90%.

Dozavimas: Rekomenduojama šunims ir katėms 1 šaukštelis – 2,5kg, sumaišyti su maistu.

9 Prekės
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau