• Naujiena
Virbac, Dermacool purškalas odai

Virbac, Dermacool purškalas odai

VIRBAC-KG_AM22
8,79 €
Su mokesčiais

Purškiamasis tirpalas šunims ir katėms, vietiniam uždegimui ir niežuliui mažinti. Švelniai malšinamas skausmas, niežulys, perštėjimas. Tinka įvairių priežasčių sukeltam lokaliam skausmui bei niežuliui mažinti, nudegus nuo saulės, įgėlus vabzdžiams, nusidilginus.

Kiekis
  • 50 ml

 

Užpurkštas ant odos ar gleivinių ramina nervų galūnėles, pradžioje sukeldamas šalčio pojūtį: sutraukia paviršines ir refleksiškai paveikia giliau esančių audinių kraujagysles, sumažina receptorių jautrumą ir sukelia silpną anesteziją, vėliau refleksiškai išsiplečia kraujagyslės ir juntama šiluma. Taip švelniai malšinamas skausmas, niežulys, perštėjimas. Tinka įvairių priežasčių sukeltam lokaliam skausmui bei niežuliui mažinti, nudegus nuo saulės, įgėlus vabzdžiams, nusidilginus. 

Sudėtis: Mentolis, medicininis Hamamelis Virginiana ekstraktas, benzalkonio chloridas, sferulitai, chitosanas, parahlorometaksilenolis (PCMX).  

Mentolis veikia labai greitai ir sukelia šaldanti antiseptinį poveikį.

Medicininis Hamanalis Virginiona ekstraktas veikia kaip efektyvus sutraukiamasis vaistas ir yra žinomas dėl savo priešuždegiminio veikimo, be to jis suteikia apsauginį sluoksnį ant uždegimo paveiktos paraudusios ir ištinusios odos.

Benzolkonio chloridas yra antiseptikas.

Sferulitai ir Chitosanas padeda veikliosioms medžiagoms giliau pasiskirstyti odos sluoksniuose bei prailgina preparato veikimą.

Parahlorometaksilenolis (PCMX) pasižymi antimikrobinėmis savybėmis ir yra rekomenduojamas naudoti odos dezinfekcijai prieš operacijas, nedirgina odos.           

Naudojimas: prieš naudojimą suplakti. Purkšti ant pažeistos vietos tolygiai. Naudoti 2-3 kartus per savaitę, jeigu pagerėjimo nėra, pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju. 

Gamintojas: Virbac S.A. 1ère avenue – 2065 m – L.I.D.06516 Carros Cedex, Prancūzija.

4 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau