• Naujiena
VetAquadent su FR3SH technologija

Virbac Vet Aquadent, dantų skalavimo skystis šunims ir katėms

VetAq_AM_20220823
Paskutinė prekė
14,26 €
Su mokesčiais

Virbac, VetAquadent su FR3SH technologija. Skystis šunų ir kačių dantų ir nasrų priežiūrai. Geriamojo vandens priedas šunims ir katėms, padedantis palaikyti tinkamą burnos higieną. Užkerta kelią apnašų kaupimuisi, atgaivina burnos kvapą. Rekomenduojama naudoti šunims ir katėms nuo 6 mėnesių amžiaus. Reikia Aqudent įpilti į vandenį ir augintinio dantimis bus pasirūpinta kiekviena kartą jam geriant.

Kiekis
  • 250 ml

 

Skystis šunų ir kačių dantų ir nasrų priežiūrai. Geriamojo vandens priedas šunims ir katėms, padedantis palaikyti tinkamą burnos higieną. Užkerta kelią apnašų kaupimuisi, atgaivina burnos kvapą. Rekomenduojama naudoti šunims ir katėms nuo 6 mėnesių amžiaus. Reikia Aqudent įpilti į vandenį ir augintinio dantimis bus pasirūpinta kiekviena kartą jam geriant.

Sudėtis: Vanduo, glicerinas, eritritolis, inulinas, mėtos aromatinė medžiaga, granatų ekstraktas.

  • Glicerinas: Natūraliai augaluose ir gyvūnuose randama medžiaga, kuris produkto sudėtyje esančioms medžiagoms palengvina įsiskverbimą į dantenas, suminkština dantų apnašas.
  • Eritritolis: Naturali medžiaga, kuri veikia gaivinamai ir vėsinamai. Saugus šunims, nes šis poliolis yra natūralus( GRAS)  ir jį galima naudoti kaip saldiklį, siekiant sumažinti kalorijų skaičių maiste. Klinikiniais tyrimais įrodytas saugumas ir efektyvumas  šunims. Daugybiniai tyrimai in vitro ir in vivo patvirtina eritritolio efektyvumą: lyginant kitus poliolio produktus (ksilitolį ir sorbitolį), eritritolis efektyvesnis nasrų priežiūros produktas, nes sumažina bakterijų kaupimosi galimybę, sumažina dantų kišenių susidarymo kiekį, slopina bakterijų augimą, prilipimą bei formuojama bio plėvelė, apsauganti nuo apnašų susikaupimo.
  • Inulinas: Natūralus angliavandenių šaltinis iš daugelio augalų. Veikia kaip prebiotikas. Palaiko žarnyno mikrofloros balansą, slopina dujų gamyba virškinamajame trakte.
  • Mėtos aromatinė medžiaga: Padeda kovoti su blogu kvapu iš nasrų.
  • Granatų ekstraktas: Veikia kaip antioksidantas, sumažina laisvų radikalų kiekį ir oksidacinius procesus, kurie yra gingivito priežastis. Reguliuoja mikrobų balansą, sumažina mikrobų/bakterijų kiekį ant apnašų. Granatų sudėtyje esančių tanino ir polifenolių dėka,  kurie slopina  poliglikano sintezę, yra  pasiekiamas neprilipimo efektas ant dantų.

Naudojimas: Rekomenduojama naudoti šunims ir katėms nuo 6 mėnesių amžiaus. Išmaišyti 2,5 ml VetAquadent su 250ml vandens (sumaišomas su geriamuoju vandeniu 1% santykiu) Paruoštą, bet neišgertą tirpalą po 24h būtina pakeisti. Negalima viršyti VetAquadent FR3SH ribų vienam gyvūnui per dieną: katė: 2,5 ml;Šuo < 10 kg : 5,0 ml; Šuo 10-25 kg: 10,0 ml Šuo > 25 kg: 15,0 ml. Naudojant vatos gumulėlį, šiuo produktu galima mechaniškai nuvalyti dantis.

Atsargumo priemonės:  Saugoti nuo vaikų. Tik veterinariniam naudojimui.

Laikymas: Laikyti žemesnėje kaip 25°C temperatūroje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: VIRBAC S.A., Prancūzija.

1 Vienetas

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau