• Naujiena
Vetfood, Acid Balance (N30)

Vetfood, Acid Balance (N30)

AM_VET_23_1
12,99 €
Su mokesčiais

ACID Balance - tai produktas, padedantis sureguliuoti: vėmimą, diarėją, padeda sumažinti skrandžio ph.. Kurio sudėtyje yra du natūralūs druskos rūgštį neutralizuojantys junginiai: kalcio karbonatas ir magnio karbonatas. Tai šarminės druskos, kurios reaguoja su HCl ir virsta vandeniu bei mineralinėmis druskomis. Produkto sudėtis buvo praturtinta krakmolu, inulinu ir žaliosios arbatos ekstraktu – šios medžiagos veikia kaip apsauginis skrandžio gleivinės barjeras.

 

ACID Balance - tai produktas, padedantis sureguliuoti: vėmimą, diarėją, padeda sumažinti skrandžio ph.. Kurio sudėtyje yra du natūralūs druskos rūgštį neutralizuojantys junginiai: kalcio karbonatas ir magnio karbonatas. Tai šarminės druskos, kurios reaguoja su HCl ir virsta vandeniu bei mineralinėmis druskomis. Produkto sudėtis buvo praturtinta krakmolu, inulinu ir žaliosios arbatos ekstraktu – šios medžiagos veikia kaip apsauginis skrandžio gleivinės barjeras.

Kalcio karbonatas pasižymi greitu ir stipriu antacidiniu poveikiu, magnio karbonatas sustiprina kalcio karbonato poveikį. Abi druskos padeda apsaugoti stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos gleivinę nuo žalingo skrandžio sulčių poveikio. Jie paprastai vartojami asmenims, kurių skrandžio sultyse padidėjęs druskos rūgšties kiekis, kartu su nepageidaujamais simptomais ir virškinimo sistemos veiklos sutrikimais.

Kitos produkto sudedamosios dalys: Krakmolas ir inulinas turi apsauginį poveikį skrandžio gleivinei, o žaliasis ekstraktas (natūralus antioksidantas) mažina kenksmingų laisvųjų radikalų kiekį.

Sudėtis: Kalcio karbonatas, celiuliozė (apvalkalas), magnio karbonatas, krakmolas, inulinas, žaliosios arbatos ekstraktas, magnio stearatas, mielių ekstraktas.

Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 1,20 %, žalia ląsteliena 26,40 %, žali riebalai 3,60 %, žali pelenai 55,00 %, kalcis 21,30 %, krakmolas 4,60 %.

Naudojimas: Rekomenduojama 30 minučių prieš valgį, atsižvelgiant į gyvulio kūno svorį, suleisti toliau nurodytus preparato kiekius:

Katės ir maži bei vidutiniai šunys iki 20 kg kūno svorio: - ½ kapsulės x 2 per dieną

Dideli šunys 20-40 kg kūno svorio: - 1 kapsulė x 2 per dieną

Šunys milžinai >40 kg kūno svorio: - 2 kapsulės x 2 per dieną

Jei reikia, kapsulę galima atidaryti ir jos turinį sumaišyti su mėgstamu skanėstu. Jei šeriate tik sausu maistu, maistą šiek tiek sudrėkinkite, kad kapsulės turinys priliptų prie maisto ir gyvūnas jį įsisavintų.

6 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau