Virbac Senior NEUTERED DOG SMALL & TOY

Virbac, HPM senior Neutered dog Small & Toy

KG_2026
Išparduota
19,66 €
Su mokesčiais

Visavertis ėdalas smulkių veislių (iki 10kg.) šunims nuo 10 metų amžiaus. Tinka taip pat sterilizuotiems arba linkusiems į antsvorį.

Kiekis
  • 1.5 kg
  • 3 kg
  • 7 kg

 

Sterilizuotoms kalėms ir kastruotiems šunims (linkusiems priaugti svorio). Mažų veislių šunims (<10kg), virš 10 metų amžiaus. Mažiausių veislių šunims (<5kg), virš 12 metų amžiaus.

Optimalus kūno svoris: Optimizuotas energijos balansas, parinkta ėdalo paros norma, padeda apsaugoti šuns organizmą nuo antsvorio, kuris gali būti esant sumažėjusiam aktyvumui arba po sterilizacijos ar kastracijos. L-karnitinas įtakoja ėdale esančios energijos gavimą iš lipidų, kurie stabdo riebalų kaupimąsi riebaliniuose sluoksniuose.

Saikingas kalorijų kiekis: Mažas riebalų kiekis ir truputį didesnis ląstelienos kiekis, sumažina energijos koeficientą ėdale, todėl organizmas gauna mažiau kalorijų.

Dantų apsauga nuo apnašų: Pentanatrio trifosfatas apsaugo nuo apnašų formavimosi, slopina nemalonų kvapą iš nasrų.

Žemas glikemijos indeksas: Mažas krakmolo kiekis garantuoja stabilų gliukozės kiekį kraujyje.

Šlapimo takų sistema: Didelis gyvulinės kilmės baltymų kiekis skatina vandens patekimą į organizmą, padidina šlapimo kiekį ir padeda stabilizuoti šlapimo pH, kad būtų palaikoma sveika šlapimo takų sistema.

Inkstų funkcijos palaikymas: Sumažintas fosforo kiekis ir chitosano savybė skatinti virškinamajame trakte vykstančius chelatinimo procesus, padeda palaikyti normalią inkstų funkciją.

Sąnarių ir raumenų stiprinimas: Tinkamas baltymų kiekis padeda palaikyti raumenų masę. Tvirtesni raumenys palaiko sąnarių stabilumą. Chondroitino sulfatas ir chitosanas turi įtakos sąnarių elastingumui ir tvirtumui.

Imuninės sistemos apsauga: Tinkamas baltymų ir vitamino E (natūralaus antioksidanto) kiekis, padeda palaikyti ir stiprinti imuninę sistemą.

Odos ir kailio apsauga: Didelis baltymų, amino r. kiekis ir omega-6/omega-3 balansas, skatina epidermio barjerines funkcijas, odos ir kailio atsinaujinimą, taip palaikydamas sveikos odos būklę, blizgantį kailį.

Puiki virškinamojo trakto tolerancija: Ėdale esantis mažas krakmolo kiekis garantuoja gerą jo virškinamumą. Sudėtyje yra ląstelienos (prebiotikų) ir laktobakterijų (probiotikų), kurie reguliuoja virškinamojo trakto turinio tranzitą ir garantuoja žarnyno floros balansą.

Sudėtis: Dehidratuoti kiaulienos ir paukštienos baltymai, ryžiai (min.7%), pupų lukštai, hidrolizuoti gyvulinės kilmės baltymai, pilno grūdo žirniai, biomasė, bulvių krakmolas (min.4%), gyvulinės kilmės riebalai, mineralinės druskos, žuvų aliejus, linų sėmenys, runkelių minkštimas, frukto oligosacharidai, gysločio skaidulos, chitosanas, pasterizuotos Lactobacillus acidofilus.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau