URO CHEM N60
URO CHEM N60
URO CHEM N60
URO CHEM N60
URO CHEM N60
URO CHEM N60

Uro Chem CH, tabletės (N60)

URO-SUO-TAB-60
19,91 €
Su mokesčiais

Dietinis ėdalo papildas inkstų funkcijai palaikyti, tinka vartoti esant lėtiniam inkstų nepakankamumui. Diuretikas. Taip pat naudojamas prie toksikozių, cistitų, nefritų, prostatitų, cholesterino mažinimo atvejams.

 

Dietinis ėdalo papildas inkstų funkcijai palaikyti, tinka vartoti esant lėtiniam inkstų nepakankamumui. Diuretikas. Taip pat naudojamas prie toksikozių, cistitų, nefritų, prostatitų, cholesterino mažinimo atvejams. Sudėtyje esantis osmosinis diuretikas, sorbitolis yra labai efektyvus esant inkstų veiklos sutrikimo rizikai dėl hipovoleminio šoko ar traumų. Tai pasiekiama reguliuojant filtraciją glomeruluose. Kitaip nei furozemido, jo ilgas vartojimas nesukelia vandens bei elektrolitų balanso pažeidimų. Kadangi nepasišalina kalis ir papildas nesąveikauja su digitalio glikozidais jis labai tinka širdies nepakankamumo atvejams. Iš kitos pusės yra vienas efektyviausių diuretikų esnatūmiam ir lėtiniam inkstų nepakankamumui, nes padidėjęs azoto kiekis ir oligurija kontroliuojami augaliniu ekstraktu.

Sudėtis: Ortosifonai(inkstažolė-50mg/g; artišokai- 80mg/g; dobilūnas- 90mg/g); sorbitolis- 210mg/g; dikalcio fosfatas- 75mg; kukurūzų krakmolas- 80mg; mikrokristalinė celiuliozė- 255mg; talkas-60mg.

Vartojimas: skiriama po vieną tabletę 6kg kūno svorio, du kartus per dieną ( maksimalus kiekis 5 tabletės per dieną). Vartojimo laikas iki 6 mėnesių. Gyvūnas visada turi turėti vandens. Prieš vartojant ar norint pratęsti vartojimo laiką rekomenduojama pasitarti su veterinarijos specialistu.

7 Prekės
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau