SPECIFIC CKD širdžiai ir inkstams stiprinti
SPECIFIC CKD širdžiai ir inkstams stiprinti
SPECIFIC CKD širdžiai ir inkstams stiprinti
SPECIFIC CKD širdžiai ir inkstams stiprinti

Specific CKD veterinarinė dieta, pašaras šunims, širdžiai ir inkstams stiprinti

32073_2/5
20,28 €
Su mokesčiais

Sausas pašaras šunims sergantiems širdies nepakankamumu, hipertenzija, edema. Taip pat turintiems problemą su lėtiniu inkstų nepakankamumu. Galima skirti prie kepenų nepakankamumo ( išskyrus pacientus su cholestazę). Uratų, oksalatų arba cistinų akmenligės atvejais.

Kiekis
  • 2 kg
  • 7 kg
  • 12 kg

 

SPECIFIC CKD Heart&Kidney support turi išskirtinai didelį iš žuvų taukų išskirtų riebalų rūgščių omega-3 EPA ir DHA kiekį. Širdies ligomis sergantiems šunims EPA palaiko kūno masę, gerina apetitą, reguliuoja aritmiją, kraujospūdį ir trombocitų agregaciją. Šunims su inkstų nepakankamumu riebalų rūgštys omega 3 padeda sulėtinti nepakankamumo progresavimą.

Esant kongestiniam širdies nepakankamumui mažėja natrio išsiskyrimas, taip kompensuojant sumažėjusį širdies pajėgumą, ir dėl to organizme sulaikomas natris bei skysčiai. Sumažintas natrio kiekis padeda suardyti užburtą vandens sulaikymo ratą ( hipertenziją ir edemą). Tai turi esminę reikšmę inkstų, kepenų ir širdies ligomis sergantiems pacientams.

Ribotas fosforo kiekis būtinas hiperfosfatemijos prevencijai ir lėtinant inkstų nepakankamumo progresavimą.

Sumažintas baltymų kiekis kartu su itin biologiškai vertingais baltymais mažina inkstų nepakankamumą turinčių šunų azotemiją. Šunims su kepenų nepakankamumu tai sumažina hiperamonemijos ir galimos hepatinės encefalopatijos tikimybę. Biologiškai vertingi baltymai šuns organizą aprūpina pakankamu būtiniausių amino rūgščių kiekiu.

Ribotas baltymų kiekis sumažina oksalatų, cistinų ir uratų koncentraciją šlapime. Tai kartu su šarminiu šlapimo pH saugo nuo kalcio oksalatų, cistinų bei uratų kristalų nuosėdų susidarymo šlapime. Kalio citratas irgi mažina kalcio oksalatų nuosėdų susidarymo riziką.

5 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau