www.animalmedic.lt
www.animalmedic.lt
www.animalmedic.lt
www.animalmedic.lt

Prins Skin & Intestinal Hypoallergenic dietinis sausas maistas šunims su antiena ir ryžiais

82046
29,78 €
Su mokesčiais

Visavertis dietinis sausas pašaras alergiškiems šunims turintiems kailio, odos arba virškinimo trakto problemų. Gamyboje naudojamos aukščiausios rūšies antiena siekiant užtikrinti puikią jūsų augintinio savijautą.

Hipoalerginis. Lengvai virškinamas. Subalansuota žarnyno mikroflora. Praturtintas lašišų taukais ir omega 3 riebalų rūgštimis. Sveikai odai ir blizgiam kailiui. Šalto spaudimo būdu presuotos granulės. 100% natūralūs ingredientai.

Kiekis
  • 3 kg
  • 15 kg

 

ProCare Diet Skin & Intestinal Hypoallergenic presuotas dietinis sausas maistas suaugusiems šunims, kurie linkę į alergines reakcijas maistui (odos ir kailio problemos įvairūs virškinamojo trakto sutrikimai). Gamyboje naudojamas vienos rūšies gyvulinės kilmės baltymas, taip sumažinama alerginės reakcijos rizika. Kruopščiai atrinkti ingredienatai subalansuoja žarnyno mikroflorą ir pagerina jautrios odos būklę.

Analizė: Drėgmė 8,0%. Baltymai 23,0%. Riebalai 15,0%. Pelenai 7,5%. Ląsteliena 3,0%. Angliavandeniai 43,5%. Nepakeičiamos riebalų rūgštys 2,8%. Kalcis 1,3%. Fosforas 1,0%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,35%. Energetinė vertė 4010kcal/kg.

Sudėtis: Dehidratuota antiena (25%), bulvių krakmolas, ryžiai, gyvuliniai riebalai, bulvių baltymai, džiovintų cikorijų minkštimas, lašišų taukai, mielių hidrolizatas, Manno-oligo-sacharidai (MOS) (0,5%), Fructo-oligo-sacharidai ( FOS) (0,5%), augalinis aliejus, kalcio karbonatas.

Nurodymai: Šis pašaras duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

6 Prekės
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau