MYCOFLET, purškiamas tirpalas

Mycoflet CH, purškiamas tirpalas

RUV9-01A0121
18,24 €
Su mokesčiais

Vietinis tirpalas odai (purškemas) - dermatofitozės, niežų ir grybelio atvejais, kaip papildoma priemonė. Sudėtyje yra labai veiksmingos koloidinio vario nanomolekules, veikiančias visas grybelines infekcijas, taip pat turi antiseptinio poveikio, dėl jame esančio pražangialapės mirtenės (tea tree oil). Bičių pikio ekstraktas apsaugo pažeistas sritis ir paspartina gijimą. Dematofitozė ir grybelis – tai paviršinės grybelinės infekcijos, pažeidžiančios odą ir odos priedus (nagus).

Kiekis
  • 250 ml

 

Sudėtyje yra labai veiksmingos koloidinio vario nanomolekules, veikiančias visas grybelines infekcijas, taip pat turi antiseptinio poveikio, dėl jame esančio pražangialapės mirtenės (tea tree oil). Bičių pikio ekstraktas apsaugo pažeistas sritis ir paspartina gijimą. Dematofitozė ir grybelis – tai paviršinės grybelinės infekcijos, pažeidžiančios odą ir odos priedus (nagus). Niežai – tai odos liga, kurią sukelia erkės. Ši liga plinta tiesioginio kontakto su sergančiais gyvūnais keliu. Ją paprastai nulemia bloga higiena ir imuninės sistemos sutrikimas. Sergant šia liga atsiranda taškelių pavidalo odos pažeidimai, rausvos papulės, nuplikimas ir šašai.

Sudėtis: Koloidinio vario nanomolekulės, pražangialapė mirtenė (tea tree, Melaleuca alterbifolia), bičių pikis, tirštinančios ir stabilizuojančios medžiagos.

Naudojimas: Purškite ant pažeistos odos 2-3 kartus per dieną, kol gydoma sritis visiškai užgis. Niežai:  Mycoflet rekomenduojama naudoti kartu su akaricidais. Prieš naudojant pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.

8 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau