https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/391-complivit-vitamininis-energetinis-papildas-pasta.html
  https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/391-complivit-vitamininis-energetinis-papildas-pasta.html
  https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/391-complivit-vitamininis-energetinis-papildas-pasta.html
  https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/391-complivit-vitamininis-energetinis-papildas-pasta.html

  Complivit , vitamininis-energetinis papildas, pasta

  dim_VetPlus
  15,96 €
  Su mokesčiais

  Complivit yra lengva dozuoti, jis patogiai supakuotas į vakuuminį dozatorių, todėl produktas išlieką tinkamas naudoti iki trijų mėnesių po pakuotės atidarymo. Puikaus skonio, daug energijos suteikianti pasta su nepakeičiamomis amino rūgštimis, vitaminais, mineralais ir probiotikais skirta šunims ir katėms.

  Kiekis
  • 150 g

   

  Tais atvejais, kai gyvūnų apetitas sumažėjąs, dėl padidėjusio energijos poreikio, smarkiai pablogėja sveikata. Dažniausiai yra sunku praradusius apetitą gyvūnus priversti ėsti įprastą pašarą, iš kurio gaunamos kalorijos, reikalingos energijai gauti. Tokiais atvejais, ypač gero skonio, daug energijos suteikiantis, koncentruotas pašarų papildas Complivit, gali padėti aprūpinti reikiama energija. Vitaminas B gerina apetitą ir taip skatina gyvūną suvartoti dar daugiau kalorijų.

  Complivit yra lengva dozuoti, jis patogiai supakuotas į vakuuminį dozatorių, todėl produktas išlieką tinkamas naudoti iki trijų mėnesių po pakuotės atidarymo.

  Vitaminas A svarbus regėjimui, augimui, maistinių medžiagų apykaitai ir sveikam kailiui bei odai palaikyti.

  Vitaminas D: reguliuoja kalcio, fosforo apykaitą, būtinas kaulų augimui ir tvirtumui.

  Vitaminas E: stiprus antioksidantas, gyvybiškai svarbus imuninės sistemos veiklai.

  B grupės vitaminai: reikalingi vidinių organų veiklai, kurie išgauna energiją iš maisto, reguliuoja apetitą ir gamina raudonuosius kraujo kūnelius.

  Amino rūgštys: visos 10 nepakeičiamų aminorūgščių šunims ir katėms. Taip pat yra katėms būtino taurino.

  Mineralai: kalcis, cinkas, geležis, manganas, magnis, kalis. Mikroelementai ir makroelementai organizme atlieka daugybę funkcijų. Kaip katalizatoriai ir kofaktoriai dalyvauja fermentinėse ir hormoninėse reakcijose. Būtini tinkamam raumenų susitraukimui, nervų laidumui užtikrinti. Perneša deguonį bei kaip statybinė medžiaga būtini organų, audinių, kaulų ir kremzlių gamyboje.

  Prebiotikai ir imunostimuliatoriai: Mannanoligosacharidai, inulinas, β-gliukanai.

  Prebiotikai yra nesuvirškinami maisto ingredientai, kurie selektyviai stimuliuoja gerųjų bakterijų, gyvenančių žarnynę augimą ir (arba) aktyvumą, kurių dėka yra gerinama organizmo sveikata, išmatų kokybė konsistencijos ir kvapo požiūriu.

  Kokiais atvejais patarema naudoti : 

  • Būtinoji slauga (hospitalizuoti gyvūnai dažniausiai turi neigiamą energijos balansą ir neturi apetito).
  • Išgąsdinti gyvūnai (didelėse šunų prieglaudose, dėl tarp gyvūnų pasireiškiančios hierarchijos, kai kurie gyvūnai gali būti įbauginti ir dėl to netekti apetito).
  • Didelis aktyvumas (aktyviems, sunkiai dirbantiems gyvūnams ar dalyvaujantiems parodose reikalingas padidintas energijos kiekis).
  • Pooperacinis laikotarpis (didelės energetinės vertės,  mažas pašaro kiekis yra svarbu pooperaciniu laikotarpiu, nes energetinis balansas dažnai būna neigiamas, o gyvūnai nepajėgūs suėsti didelio maisto kiekio).
  • Išrankūs maistui gyvūnai (išrankiems pašarui, nenoriai ėdantiems šunims ir katėms dažnai nepakanka maisto medžiagų, reikalingų gerai sveikatai palaikyti).
  • Senyvos katės, šunys (skirtingai nei šunims, katėms energijos poreikis išauga su amžiumi. Svorio netekimas dažnai laikomas rimtų lėtinių ligų šalutiniu efektu senyvoms katėms).
  • Sumažėjęs apetitas (praradusius apetitą gyvūnus gana sudėtinga priversti ėsti įprastą pašarą, iš kurio gaunamos kalorijos, reikalingos energijai gauti. Tokiais atvejais, ypač gero skonio, turintis daug energijos, koncentruotas pašarų papildas Complivit®, gali padėti aprūpinti reikiama energija. Vitaminas B gerina apetitą ir taip skatina gyvūną suvartoti dar daugiau kalorijų).

  Šėrimo normos ir būdas: Papildas yra labai skanus todėl gali būti suduodamas tiesiogiai arba sumaišytas su pašaru. Complivit nėra pašaro pakaitalas.

  Dozės: Šunys, 1 valgomas šaukštas (15g) 10kg kūno svorio per dieną

  Katėms, 1 arbatinis šaukštelis (5g) 3-5kg kūno svorio per dieną

  11 Prekės

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

  Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau