• Naujiena
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/598-virbac-c-e-t-enzymatic-dantu-pasta-sunims-ir-katems.html

Virbac, C. E. T. Enzymatic dantų pasta šunims ir katėms

KG_dp_70_P
7,87 €
Su mokesčiais

C.E.T. - patentuota fermentų sistema. Dantų pasta puikiai valo ir poliruoja dantų paviršių. Dantys apsaugomi nuo apnašų kaupimosi bei akmenų formavimosi. Reguliarus dantų valymas su C. E. T. dantų valymo priemonėmis yra efektyvi profilaktikos priemonė. Paukštienos skonio.

Kiekis
  • 70 g

 

C.E.T. - patentuota fermentų sistema. Dantų pasta puikiai valo ir poliruoja dantų paviršių. Dantys apsaugomi nuo apnašų kaupimosi bei akmenų formavimosi. Reguliarus dantų valymas su C. E. T. dantų valymo priemonėmis yra efektyvi profilaktikos priemonė.

Sudėtis: Sorbitolis -natūralios kilmės ėdalo priedas, saldiklis. Glicerinas - paviršinio aktyvumo medžiaga. Hidratuotas silicio dioksidas, titano dioksidas, dikalcio fosfatas - švelniai poliruojančios medžiagos.

Paukštienos skonio priedas, gliukozė, vanduo.

Guaro derva - gaminama iš augalo, vadinamo guaru (lietuviškai kampuotoji pupenė). Šis produktas pasižymi stingdančiomis ir tirštinančiomis savybėmis, suteikia klampumą. Guaras laikomas nekenksmingu ėdalo priedu, nes žarnynas jo praktiškai nesugeria. Atvirkščiai, netgi padeda šalinti toksinus ir kenksmingas bakterijas iš žarnyno, mažina cholesterolio kiekį. 

Natrio benzoatas  - higienos produktų konservantas. 

Patentuota C. E. T. Enzymatic sistema (gliukozės oksidazė, laktoperoksidazė, kalio tiocionatas).

Naudojimas: Ant dantų šepetėlio arba antpirščio išspausti nedidelį kiekį pastos ir ištrinti dantų paviršių bei tarpus tarp dantų. Pastą naudoti ne rečiau kaip 2 ar 3 kartus savaitėje.

Atsargumo priemonės: Naudoti tik veterinarijoje. Saugoti nuo vaikų.

Pakuotė: Tūtelės 70g (šunys, katės).

Laikymas: Laikyti kambario temperatūroje.

6 Prekės
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau