https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/523-fibor-granules-sveikam-augintinio-zarnynui.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/523-fibor-granules-sveikam-augintinio-zarnynui.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/523-fibor-granules-sveikam-augintinio-zarnynui.html
https://www.animalmedic.lt/lt/pagrindinis/523-fibor-granules-sveikam-augintinio-zarnynui.html

Fibor, granulės sveikam augintinio žarnynui

Dim_L-fibro_4420017
26,71 €
Su mokesčiais

Fibor™ yra specialiai atrinktų penkių sudėtinių dalių papildas skirtas palaikyti sveiką žarnyną. Tai pat gali padėti išvengti analinių liaukų užsikimšimo keliamų problemų. Tai naujos kartos papildas šunims ir katėms žarnyno veiklai gerinti. Tuštinimosi problemos gali kelti daug rūpesčių Jums ir Jūsų augintiniui, kurios gali pasireikšti kaip: pasikartojančios analiniu liaukų problemos; pasikartojantis ar nuolatinis viduriavimas; vidurių užkietėjimas;  meteorizmas; dirgliosios žarnos sindromas.

Kiekis
  • 500 g

 

FiboRr™ yra specialiai atrinktų penkių sudėtinių dalių papildas skirtas palaikyti sveiką žarnyną. Tai pat gali padėti išvengti analinių liaukų užsikimšimo keliamų problemų. Tai naujos kartos papildas šunims ir katėms žarnyno veiklai gerinti.

Tuštinimosi problemos gali kelti daug rūpesčių Jums ir Jūsų augintiniui, kurios gali pasireikšti kaip: pasikartojančios analiniu liaukų problemos; pasikartojantis ar nuolatinis viduriavimas; vidurių užkietėjimas;  meteorizmas; dirgliosios žarnos sindromas.

Pagrindinė žarnyno funkcija yra maisto virškinimas ir transportavimas, maistinių medžiagų absorbcija į kraujotaką bei nereikalingų medžiagų šalinimas. Ši pusiausvyra gali būti lengvai sutrikdyta. Atsiradus disbalansui žarnyne galime matyti sumažėjusį arba padidėjusį vandens ir skaidulų kiekį išmatose. Gali pasireikšti viduriavimas arba vidurių užkietėjimas. Nepašalintos medžiagos storojoje žarnoje pradeda fermentuotis taip sukeldamos pilvo pūtimą ir nemalonų išmatų kvapą.

Analinių liaukų užsikimšimas gali būti viena iš nesubalansuotos žarnyno veiklos pasekmių. Jei liaukos natūraliai neišsituština, jos dažniausiai persipildo, taip sukeldamos analinių liaukų užsikimšimus, abscesus ar infekcijas. 

Fibor® yra specialiai atrinktų penkių sudėtinių dalių papildas skirtas tinkamai žarnyno veiklai užtikrinti:

Kivi vaisiai yra natūralus ląstelienos, virškinimo fermentų, vitaminų, antioksidantų, prebiotikų šaltinis, kuris palaiko gerą virškinimą ir sveiką žarnyną be jokių pašalinių efektų, dažnai pasitaikančių naudojant kitus maistinės ląstelienos šaltinius. Maistinė ląsteliena - Fibor™ sudėtyje yra šeši skirtingi ląstelienos šaltiniai, kurie padeda normalizuoti išmatų konsistenciją ir kiekį, palaiko sveiką žarnyną, skatina natūralų analinių liaukų išsivalymą. Sudėtyje esantys prebiotikai skatina gerųjų bakterijų aktyvumą žarnyne, maitina žarnyno ląsteles.

Specifinės Fibor™ amino rūgštys maitina žarnyną dengiančias ląsteles dėl ko yra stiprinamas imunitetas. Mineralai - Taikant daug ląstelienos turinčią dietą, gali prireikti papildomo kiekio geležies ir cinko dėl sumažėjusios absorbcijos.

Naudojimas: Kasdien užbarstyti ant pašaro naudojant pridėtą matavimo šaukštelį.

Dozavimas:

Kūno svoris Kiekis granulių
iki 5 kg 5 g
5 -20 kg 10 g
21 -35 kg 20 g
36 - 50 kg 30 g
virš 50 kg 40 g

Pakuotė : 500 g

4 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau